t Notulen openbare dorpsraadvergadering van maandag 27 januari 2003, gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom, met een speciaal woord van welkom aan Sieb Nijssen, die namens het dorpsradenoverleg een kijkje komt nemen. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 25 november 2002 Deze worden goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris 3. Ingekomen stukken en mededelingen Het overleg met W. Sassen is op het allerlaatste moment afgeblazen.Voor 2003 zijn voorlopig geen bijeenkomsten vanwege het invoeren van gebiedscoördinatoren. Op het volgende DRO wordt hierover uitleg gegeven. wJsD Er moet een kascontrole-afspraak gemaakt worden voor de Dorpsraad; /Ss j - Er moet een kascontrole-afspraak gemaakt worden voor de Schans; De verkiezingen zijn goed verlopen. Het B& W-bezoek staat op de rol voor 14 oktober; Er is een brieije van de KBO met een bedankje voor de prettige samenwerking in het afgelopen jaar. Op 11 oktober 2002 hebben we een aanvraag bij de welstandscommissie ingediend voor het plaatsen van een blokhut op de JOP en is er een ontvangstbevestiging ontvangen Op 27 januari 2003 is er contact geweest met gemeente om te achterhalen waarom er nog steeds geen bericht is ontvangen. Hierover wordt teruggebeld. Er komt een extra vergadering over de uitleg van het bestemminsplan. René Bladder is belast met de actualisering van de nieuwe bestemmingsplannen. Op 24 februari is er een inloopuur in het zaaltje bij café Hesen van 19.00-20.00 uur. Daarna kunnen er tijdens de dorpsraadvergadering vragen worden gesteld en zal hij het een en ander toelichten. In Peel en Maas en in de Schans komt een publicatie zodat iedereen ervan afweet. Uitbreiding dorpsraad. Ben van der Sterren komt onze dorpsraad versterken; we wensen hem veel succes, maar vooral veel plezier bij ons. Nieuwe leden zijn nog steeds welkom. 8 februari is de prinsenreceptie en dus de sleuteloverdracht. Om 20.11 uur wordt deze overgedragen aan Prins Arie. 4. Plan van aanpak dorpsplein Het project is ingediend bij Kern met Pit en ook goedgekeurd. Het is nu wel zaak dat dit plan ook voor september uitgevoerd gaat worden en grotendeels volgens het plan zoals het ingediend is. Een werkgroep gaat uitzoeken wat we kunnen doen en wat het kost. 5. Rondvraag De wandelroute door de Caselse Vennen is op 1 december gelopen met Jan Theeuwen, er is inmiddels een brief ontvangen met uitleg hierover.Deze komt bij de volgende vergadering op de agenda en wordt dan besproken. Het kerstboomophaalbeleid van de gemeente Venray is niet naar wens. We hebben hier niks meer over te zeggen; de gemeente bepaalt wat er gebeurt Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en bedankt iedereen voor zijn/haar inzet en wenst iedereen welthuis.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4