Q( O CN Gemeente Venray Inloopavond bestemmingsplan Castenray -3- Hierbij nodigen wij u uit voor de inloopavond bestemmingsplan Castenray en de openbare dorpsraadvergadering gehouden op mandag 24 februari 2003 in café J. Hesen te Castenray AGENDA: 19.00 uur inloopuur bestemmingsplan (zie aankondiging elders in De Schans) 20.00 uur aanvang dorpsraadvergadering 1Opening 2. Info bestemmingsplan door gemeente Venray 21.00 uur 3. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 27 januari 2003 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Wat verder ter tafel komt 6. Rondvraag 7. Sluiting Eind 2002 is de gemeente Venray gestart met de voorbereiding van de herziening van de bestemmingsplannen voor de 10 kerkdorpen. Elk kerkdorp krijgt haar eigen bestemmingsplan, zo ook Castenray. Het betreft een bestemmingsplan voor de bestaande situatie in het dorp Castenray. De gemeente heeft een stedenbouwkundig bureau opdracht gegeven om de bestaande situatie in beeld te brengen. Deze gegevens worden vertaald in een bestemmingsplankaart. De gemeente nodigt iedereen uit om, voordat de formele procedures starten, al tijdens een inloopavond kennis te nemen van de geïnventariseerde gegevens. Tijdens deze avond, die wordt gecombineerd met de reguliere dorpsraadvergadering, wordt het concept voorontwerp bestemmingsplan op panelen gepresenteerd. Medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om uitleg te geven en vragen te beantwoorden. Tijdens de reguliere vergadering wordt het concept voorontwerp bestemmingsplan toegelicht, aansluitend is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Ook zijn formulieren aanwezig, waarop eenieder zijn wensen en/of bedenkingen schriftelijk kan doorgeven. De inloopavond vindt plaats op maandag 24 februari 2003 en start om 19.00 uur. Aansluitend zal om 20.00 uur de reguliere dorpsraadvergadering beginnen. Si W2

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3