Rabobank Ven ray Meerlo-Wanssum Het Carnavalspaleis Nelly's Modestoffen Carnavalsstoffen, carnavalskleding, grimeerspullen, enz. *clownsjassen v.a. 14,95 ^carnavalskleding maken wij geheel naar uw wens Blerick, Alb. Thijmstraaf 67 tel; 077/382 67 22 Oirlo, Past. Gerardstraat 8 tcL: 0478/5718 38 -20- Ondernemers van nature 'Ondernemers van nature' is een campagne die gestart is door de Nederlandse land- en tuinbouw. De Rabobank is partner van deze campagne. De campagne belicht de aantrekkelijke en interessante kanten van ons Nederlands platteland. Voor alle mensen die het belangrijk vinden dat in Nederland een vitaal platteland blijft bestaan wordt in 2003 de stichting 'Vrienden van het Platteland' opgericht. Vriend wordt u al voor 18,- per jaar. Daarvoor krijgt u onder meer vier maal per jaar een kleurrijk magazine. Meer informatie over 'Vrienden van het Platteland' vindt u op de site www.vriendenvanhetplatteland.nl of via info@vriendenvanhetplatteland.nl Rabobank en Van Gogh Museum Per 1 januari 2003 is een vijfjarig partnerschap tussen de Rabobank en het Van Gogh Museum te Amsterdam ingegaan. De Rabobank is de exclusieve partner voor het Van Gogh Museum en zal gedurende de sponsorperiode hoofdsponsor zijn van drie bijzondere tentoonstellingen. Daarnaast zal de Rabobank zich als naamgever verbinden aan een unieke gebeurtenis in de museumwereld, namelijk de avondopenstellingen, die het Van Gogh Museum in de loop van 2003 tot en met 2005 als proef gaan houden. Het partnership tussen het Van Gogh Museum en de Rabobank sluit aan op de samenwerking die de Rabobank heeft met de Stichting Museum Jaarkaart (SMJK). Vanuit die samenwerking draagt de Rabobank bij aan het bevorderen van de toegankelijkheid van kunst en cultuur in Nederland. BÜRDA patnmat op voorraad Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 20