ZIJACTIEF -11- 29 januari bloemschikcursus. Vanavond gaan we o.l.v. Miriam van Meijel weer een mooie creatie maken. Deze keer wordt het een "éénzijdig boeket Aanvang 19.30 uur in de Wis. Veel succes!! Zelfverdedigingcursus. Voor degene die niet op de jaarvergadering zijn geweest, vermelden wij nog even dat er een cursus voor zelfverdediging opkomst is. Over het tijdstip en kosten van deze cursus kunnen wij pas iets bekend maken als er zich voldoende cursisten hebben opgegeven, zodat dan ook daadwerkelijk met een cursus gestart kan worden. Opgave t/m 1 februari bij Franzis Classens tel.: 571201 Roos Vullings tel.: 571923 Computercursus. De cursus basiscomputer voor vrouwen die nog nooit met een computer gewerkt hebbenen de kennismakingscursus internet zullen in het najaar van 2003 in Venray van start gaan. Heb je interesse om aan één van deze twee cursussen deel te nemen geef je dan voor 2 februari op bij Franzis Classens tel.: 571201. De vroege opgave is noodzakelijk, zodat wij de namen zo spoedig mogelijk kunnen doorgeven en er verzekerd van zijn dat onze leden aan deze cursussen kunnen deelnemen. 5 februari Groepsgesprek met Frank en Giovanni. Op 5 februari a.s. gaan we in groepsgesprek met bovenstaande heren. Zij vertellen ons hun levensverhaal over homoseksualiteit. Dit onderwerp begint een beetje uit de taboesfeer te komen. Buitendorps hebben de heren met hun openheid over homoseksualiteit al veel succes geboekt. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Werkgroepjes. Wij zoeken leden die deel willen nemen met het organiseren van het kinderuitstapje. Dit in samenwerking met het bestuur. Heb je interesse neem dan contact op met een van de bestuursleden. Groetjes, het Bestuur. Wij zoeken mensen met onder/bovengewicht die serieus willen aankomen/afvallen! NIEUWSGIERIG? Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak. Herbalife adviseur Janus Huijbregts 0478 58 93 25 Limburg katholiek vrouwennetwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 11