OPROEP Wilde gi-j as persoën verieëneging of wie dan ok 's enne kier wat schrieve in de carnavalskrant. Bi-j vurbiëlt en mo-je annekdote wat binne ow verieëneging is gebeurt of wette gi-j iets mojs worvan gi-j denk dat is toch moi-j as dat ien de carnavalskrant kumt. Zet 't dan op papier en nog liever zet 't op floppie of mail en stuur 't nor de redactie van de carnavalskrant. Dizze krant is vur iederieën. Casele lot van ow huure En levert ut ien tot 9 ïdoruARIE bi-j Geert Crieëmers of mail 't nor gcremers@hetnet.nl 14- Zo heefl ze sjaals genaaid ter gelegenheid van het kampioenschap van het eerste elftal van SV Castenray. Bij het 3x11 jeugdcarnaval heeft ze rokken genaaid, en deze jeugdprinsen leerden van Nellie een dansje. Voor joekskapel "Op tied muuj" borduurde zij de naam op de blousen. Schorten werden geknipt en genaaid samen met Truus Tacken voor de ouderenbond en petten genaaid en geborduurd voor SJWC Zo maakt ze ook kleding voor groepen en eenlingen van de playbackshow waar ze zelfs nog jurylid is geweest. Toen Sinterklaas en zijn Pieten voor de 25e keer in Castenray kwamen, meende men toch dat er wat aparts gedaan moest worden. Na wat overleg werd er besloten om Sinterklaas en zijn Pieten ieder een Caselse pyama te geven. Ook hier het Nellie zich weer op los, wat resulteerde in een prachtig eindresultaat. Zo heeft zij ook veel naaiwerkzaamheden verricht voor Carnavalsvereniging "De Schanseknuppels" o.a. de kleding van veel verschillende artiesten van de zittingsavonden werden door haar gemaakt, en heden ten dage nog. Ga zo maar door. Ook voor de school heeft zij een mooie mantel gemaakt voor de schoolprins(es) Ook voor beide buurten in Castenray waar zij woont en gewoond heeft, werd er vaak een beroep op haar gedaan. Want Nellie wilde dat haar buurt er mooi en netjes uit zag. Ook voor de rest van ons dorp stond Nellie vaak klaar voor het een of ander Verder is Nellie ook nog iedere zondag actief bij de country-linedancers. En als er in Castenray wat te doen is zijn ze bijna altijd van de partij, blijf hier mee door gaan zo lang als het kan.. Proficiat Nellie met de verkiezing "Beste Knuppel" 2003 Namens de Castenray se gemeenschap.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 14