4? -11- Notulen openbare dorpsraadvergadering van maandag 25 november 2002, gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 21 oktober 2002 Deze worden goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris 3. Ingekomen stukken en mededelingen Brief Rabobank; lezing kleine kernen op 26 november 2002; deze wordt bezocht door enkele leden. Uitnodiging receptie Fanfare "Dorpsklank" bij gelegenheid van hun 25-jarig bestaan; deze wordt bezocht de dorpsraad Rabobank; stand van zaken sluiting kantoor Oirlo-Castenray; we zullen verder geen stappen meer ondernemen. Er is een bedankbrief gestuurd en we hebben aangegeven dat de bijdrage zal worden besteed aan de inrichting van het dorpsplein. Bomen dorpsplein; er zullen door de gemeente andere bomen worden geplaatst rond het dorpsplein. Tarieven De Schans; deze zullen in De Schans worden gepubliceerd Vergaderdata 2003; elke 4e maandag van de maand zal er vergaderd worden. Juli en augustus zijn vakantiemaanden. Ook in december wordt in principe niet vergaderd. In maart zal een besloten vergadering worden gehouden. Op 14 december zal de kerstboom op het dorpsplein worden geplaatst. Op 4 januari 2003 zullen we hem weer opruimen. Uitbreiding dorpsraad; Ben van der Sterren is op deze vergadering aanwezig en zal de dorpsraad komen versterken. Naar verdere kandidaten wordt gezocht. Herman Theeuwen en Robert Cox zullen ook na maart 2003 (beiden aftredend) lid blijven van de dorpsraad Op 1 december is er een wandeling door de Caselse Vennen in samenwerking met Staatsbosbeheer en het Heemkundig genootschap. Alle leden die tijd hebben kunnen meegaan Sinterklaas zal op 1 december door Herman Theeuwen worden begroet. Overleg met Willy Sassen is op 12 december a.s. om half 4 bij Louis. Er zal nogmaals een oproep geplaatst worden in De Schans om honden niet uit te laten op speelveldjes en op wegen. De gemeente zal gevraagd worden de bermen te maaien langs de Rietweg, zodat de honden hier hun behoefte kunnen doen. 4. Enquête woningbehoefte Castenray oktober 2002 Hiervoor is wethouder L. Ruyten, Volkshuisvestiging, Planologie en Stedenbouw van de Gemeente Venray uitgenodigd. Het blijkt echter dat deze alleen is gekomen om algemeen kennis te maken met de dorpsraad. Hem wordt wel de uitslag van de enquête aangeboden en met nadruk wordt hem gevraagd in het komende bestemmingsplan rekening te houden met de wensen van de inwoners van Castenray. 5. Rondvraag Vanwege het late tijdstip wordt hiervan geen gebruik meer gemaakt. 6. Sluiting De voorzitter dankt allen voor hun inzet. Volgende vergadering 27 januari 2003.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 11