-7- Evaluatie. Op woensdag 8 januari jl. heeft de evaluatie plaats gevonden van het toneelstuk "Dan liever de plomp in Er werden diverse aangelegenheden even aangehaald en kritisch bekeken. Er kwamen ook enkele punten aan de orde waar we bij een eerstvolgende uitvoering nog meer aandacht aan kunnen besteden. Want no-body is perfect, maar het is wel de bedoeling dat alles zoveel mogelijk wordt geperfectioneerd. Al met al kunnen we stellen dat we, mede dank zij de opkomst van het geweldige publiek, weer twee mooie toneelavonden hebben gehad. Nogmaals HARTELIJK DANK aan iedereen voor het doen slagen van deze uitvoeringen. Kascontrole Op dinsdag 21 januari 2003 om 20.30 uur zal de kascommissie de kascontrole verrichten ten huize van de penningmeester. Bestuursvergadering. Maandag 27 januari 2003 om 20.00 uur bestuursvergadering bij Jac Vennekens. Jaarvergadering. Op maandag 3 februari 2003 om 20.00 uur jaarvergadering bij Jac en Truus van café het Doelhuis oftewel "De Koster". De agenda met bijbehorende bescheiden zal bij de leden in de bus gedeponeerd worden. Tijdens deze jaarvergadering zal een nieuw bestuurslid gekozen worden en er zal een nieuwe leescommissie worden samengesteld. Idee ontspanningsavond. Weetje een leuke activiteit voor de ontspanningsavond schrijf het dan op en laat je idee op de jaarvergadering horen. Hopelijk kunnen we dan ook weer snel een nieuw organisatieteam vinden. Het wil natuurlijk niet per definitie zeggen dat wanneer je ideeën aanlevert, je het ook moet organiseren. Agenda. Dinsdag 21 januari 2003 Maandag 27 januari 2003 Maandag 3 februari 2003 Kascontrole door kascommissie Bestuursvergadering om 20.00 Jaarvergadering om 20.00 uur Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7