lets te lekker (tevéél) gegeten met de feestdagen? Herbalife Wil je nu echt serieus aan je overgewicht (gezondheid) gaan werken? Stichting Jeugdwerk Castenrav Zaterdag 11 januari: Oud Hollandse Spelen van 20.00 uur tot 22.00 uur. Opgeven kan nog, maar doe dit uiterlijk vrijdag de 10e. Het kost 2,00. Zaterdag 25 januari: Jong Meqjesbal. Wie wordt de Jeugdprinses van carnawaI 2003? Zaterdag 24 mei: Rollebol Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend De Jeuqdzittinq gaat wegens gebrek aan voldoende deelnemers helaas NIET door SVOC '01 Junioren De volgende spullen zijn afgelopen zaterdag bij het zaalvoetbal blijven liggen. ONDERLINGE DARTSCOMPFTÏTTE een rode trainingsbroek merk Kappa een zwart shirt merk Umbro een blauw trainingsvest merk Metax Bovenstaande spullen kunnen afgehaald worden bij Frank Heetkamp Oeldershof 4, Oirlo 30 dagen geld-terug-garantie! Wil Janssen tel: 57 19 85, email: w.jans@tref.nl onafhankelijk Herbalife distributeur We zijn van plan om een onderlinge darts competitie op te zetten. We zullen dan op vrijdagavond op een van de twee borden bij de koster een pijltje gooien. De opzet van de competitie gaat afhangen van het aantal deelnemers, in ieder geval willen we wel iedereen tegen elkaar laten gooien. De duur van de competitie is ook afhankelijk van het aantal deelnemers, we willen er toch wel een maand of drie vier over gaan doen. Als je interesse hebt kun je je opgeven bij één van de ondergetekenden. Hier kun je ook terecht voor eventuele vragen. Rob Weijs, Roel Hoeymakers, Roger Weijs. VOETBAL:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 15