fi -7- Verslag openbare dorpsraadvergadering van maandag 21 oktober 2002, gehouden bij café Hesente Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 16 september 2002 E-mailadres Robert Cox moet zijn: rcox@asparagus .nl E-mailadres Herman Theeuwen: itheeuwen@firiaco.nl 3. Verslag Dorpsradenoverleg d.d. 2 september 2002 Voortgang rapportage woningbouwzaken door wethouder F. Ruyten en T van Tilburg De globale planning ziet er als volgt uit: Eind 2002: de stedenbouwkundige onderbouwing per dorp is gereed Januari 2003: start formele traject Einde 2003/begin 2004: plannen kistrekken December 2004: naar alle verwachting door alle fasen heen. Er worden voorstellen gedaan voor de verdeling van de Leefbaarheidsbudgetten 2003 Enkele dorpen zullen samen de statuten wijzigen Sieb Nijssen wordt tot nieuwe voorzitter gekozen Theo Zegers en Joost Linssen worden de nieuwe leden van het Dagelijks Bestuur Er wordt afscheid genomen van Harrie Holtackers en Harrie Heidens 4. Ingekomen stukken en mededelingen De Peel leeft; volgende vergadering is op 29 oktober 2002; we zullen ons hiervoor afmelden. Inmiddels is de vergadering verschoven naar 20 januari 2003. Brief Rabobank vergoeding sluiting bank Oirlo; we zullen een bedankbriefje sturen en vragen om de bijdrage van 2500,— (gift voor het sluiten van het bijkantoor Castenray) over te maken op de rekening van de dorpsraad. We zullen dit bedrag besteden aan de herinrichting van het dorpsplein. Er zal nog eens duidelijk gewezen worden op het feit dat voor de sluiting van het kantoor in Oirlo geen vergoeding wordt ontvangen, terwijl het kantoor Oirlo destijds wel gebouwd is met gelden van de Castenrayse en Oirlose gemeenschap. Wonen Noord Limburg is voornemens woningen aan huurders te koop aan te bieden; indien men wil blijven huren dan kan dit. Verslag bespreking met Willy Sassen; - Langs de Castenrayseweg moeten de 60 km borden worden geplaatst; ook waarschuwingsborden voor de drempel moeten nog worden geplaatst - Het fietspad langs de Horsterweg is gereed; de wegkanten moeten nog worden opgehoogd - De groenstroken langs de Horsterweg moeten nog worden ingezaaid - Voor de blokhut bij de JOP is de aanvraag bij de welstandscommissie - Er wordt nog eens aangegeven dat de glijbaan op speelveldje 't Tunnelke naar onze mening gevaarlijk is; er zal contact worden opgenomen met Martha Peters De afscheiding op de speelheuvel moet nog worden geplaatst Ook de singel langs het speelveldje moet worden gesnoeid - De Rietweg wordt gebruikt als hondentoilet; er is gevraagd om de bermen te maaien, zodat de honden in de berm hun behoefte kunnen doen. Ook het braakliggend terrein achter de Gerrit Artsstraat dient te worden onderhouden. - Langs de Matthiasstraat moeten nog diverse boomwortels worden weggehaald

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 7