-20- Repetitie. Op 25 november repeteren ze weer, maar wel bij Piet Steeghs deze keer. De decorbouw is dan ijverig aan de slag, in de Wis, meteen op die maandag. Ze meten, timmeren en zagen en dat de eerstkomende dagen. Ze doen dan hun uiterste best en verwachten van de spelers en de regisseur de rest. Woensdag is het samen gezellig de bühne delen en toch repeteren, oefenen, spelen. De spelers moeten echter niet vergeten, om zich de gepaste kleding aan te meten. De benodigde attributen horen er ook bij, en geluidseffecten, dat gaat zij aan zij. Het zal wel even wennen zijn, maar hopelijk beleven ze ook veel gein. Enkele Pieten gaan er stiekem naar toe, zodat ze weten over het wat en hoe. Als ze daar nu veel plezier beleven, kunnen ze de Sint een mooi advies geven. Als presentje voor in de schoen, zou hij bijvoorbeeld een toneelkaartje kunnen doen. Of zelf naar de voorstelling komen kijken, maar dat zal dan moeten blijken. Want op 14 en 15 december moet de Sint alweer thuis zijn, en niet in de Wis voor een beetje gein. Hij zou natuurlijk wel kunnen komen, maar dan in cognito en het pak alvast laten stomen. We zullen die beslissing maar aan de Sint overlaten, en houden voorlopig nog even alles in de gaten. Agenda. Maandag 25 november Woensdag 27 november Maandag 2 december Woensdag 4 december Donderdag 12 december 2002 Zaterdag 14 en zondag 15 december 2002 repetitie 19.30 uur repetitie 19.30 uur repetitie 19.30 uur repetitie 19.30 uur generale voorstelling uitvoeringen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 20