OUDERENBOND Kienen 20 november a.s. Op woensdagmiddag 20 november a.s. gaan we weer kienen; we zorgen voor leuke prijsjes. Onkosten 3.00 per persoon. Enkele datums om te noteren: 18 december Kerstviering in samenwerking met Zij actief. 22 januari: Kienmiddag 10 februari; Excursie naar Heveco Paddestoelerij Horst Middag: "Met knoppen-modern bankieren" 30 november a.s. Naar aanleiding van de sluiting van de kantoren Oirlo-Castenray, Oostrum en Merselo van de Rabobank Venray, Meerlo-Wansum zijn ook wij als Ouderenbond Castenray in samenwerking met de Ouderenbonden van de andere dorpen ons gaan roeren. De sluiting ongedaan maken kunnen wij niet regelen!Wel hebben wij een middag kunnen regelen waar ons duidelijk wordt uitgelegd hoe men chipknip en pinpas kan werken en opladen. Wij worden ontvangen met koffie of thee en gebak; er zijn geen kosten aan verbonden De Rabobank omschrijft dit als volgt: Cursus Modern Bankieren. Zoals elders in dit blad staat aangekondigd, organiseert de KBO Castenray in samenwerking met de Rabobank een cursusbijeenkomst "Modern Bankieren". Deze is bedoeld om U vertrouwd te maken met het gebruik van geld en betaalautomaten De bijeenkomst wordt gehouden in het kantoor van de bank in Venray op zaterdag 30 november aanstaande en duurt van 14.00uur tot ca. 15.30uur. naast een duidelijke uitleg over de werking en bediening van de automaten krijgt U volop de gelegenheid om te oefenen met de apparaten in de bankhal .Dat kan in alle rust gebeuren, want het kantoor is dan gesloten. U krijgt daarbij hulp van deskundige medewerkers van de bank Wij hopen op voldoende deelname, want Castenray is als eerste aan de beurt en laat a.u.b. zien dat we onze inspanning niet voor niets gedaan hebben. Het parkeren is achter de Rabobank Venray (gratis). Aanmelden tot 15 november bij: MieThielen 571340 Nel Cox S 571589 Mart Smulders 3 571630 Leo Philipsen 3 571529 TruusTacken 8 571249 Ziekenhuis Venray Infodag Zijn er leden die zich via de folder aangemeld hebben voor de infodag op zaterdag 16 november a.s. Geef dit dan even door bij Truus Tacken 8 571249, dan kunnen we als groep hieraan deelnemen. Thema middag erfrecht voor 55 plussers Venrav. Op donderdag 21 november a.s. wordt in de "Kemphaan" in Venray een voorlichting gegeven door Notaris Weijs over: Erfrecht- Testament Wetswijziging m.b.t. erfrecht Wat zijn de mogelijkheden: Schenkingen b.v. aan kinderen Wat veranderd er bij twepde huwelijk met betrekking kinderen Aanvang 14.00 uur -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 21