Rabobank Venray Meerlo-Wanssum -2- Betaalopdrachten Door de sluiting van een aantal van onze kantoren is ook de brievenbus van dat kantoor verdwenen. Wij merken dat hierover enige onduidelijkheid bestaat. Graag informeren wij u over de wijze waarop u met betaalopdrachten om kunt gaan. Ten eerste kunt u uw formulieren in de brievenbus bij ieder Rabobankkantoor deponeren. Een andere optie is dat u uw opdrachten verstuurt naar de Rabobank: Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Postbus 64, 5800 AB VENRAY. Voor deze betaalopdrachten kunt u bij onze bank enveloppen krijgen die u gefrankeerd per post kunt verzenden. Daarnaast informeren wij u graag over de mogelijkheden van automatisch betalen en het gebruik van bijvoorbeeld de Rabofoon en Internetbankieren waardoor het aantal overschrijvingsformulieren sterk gereduceerd kan worden. U kunt hiervoor een afspraak maken met een van onze adviseurs: (0478) 530 300. Legitimatiebewijs Wij verzoeken u, om in verband met de legitimatieplicht, bij bezoek aan de bank een legitimatiebewijs mee te brengen. Brengt u uw paspoort of identiteitsbewijs mee? Miljoenste internetklant bij Rabobank De Rabobank is niet alleen de grootste internetbank van Europa, maar verwacht deze maand ook de miljoenste klant die via internet bankzaken regelt. We zijn trots dat zoveel Nederlanders ontdekt hebben hoe makkelijk en praktisch internetbankieren van de Rabobank is en dat wij onze positie als grootste internetbank van Europa handhaven. Steeds meer klanten ontdekken de voordelen en het gemak van internetbankieren. En dat zijn niet alleen jonge mensen die gewend zijn met de computer om te gaan. Steeds meer ouderen maken gebruik van internet om hun bankzaken te regelen. Dit succes viert de Rabobank met een landelijke actie. Iedereen die in de periode van 21 oktober t/m 15 november een Rabox® koopt (het starterspakket voor Rabo h Internetbankieren) maakt kans op één van de 11 reizen voor 2 personen naar Thailand. Dus kom langs bij de bank, of kijk of www.rabobank.nl! i Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 2