-13- Carnavalsvereniging 'De Schanseknuppels' Casele Geachte (ex)inwoners van Castenray, Door enkele oudgedienden binnen de Castenrayse carnavalsgemeenschap is de vraag gesteld waarom er bij de C.V. 'De Schanseknuppels' geen mogelijkheid bestaat om lid te worden. Er blijkt namelijk een behoefte te bestaan om nauwer bij de carnavalsvereniging betrokken te worden. Momenteel is dit slechts mogelijk door plaats te nemen in de raad van elf. Deze vraag hebben we als bestuur opgepakt en we hopen middels dit schrijven met een passend voorstel te komen. We zijn namelijk van mening dat aan deze behoefte invulling gegeven moet worden. Uitgangspunt is voor ons dat de carnavalsvereniging er voor het dorp is, van jong tot oud. Met het creëren van de mogelijkheid om lid te worden van de carnavalsvereniging hopen we dat de carnavalsgedachte en de betrokkenheid een positieve impuls zullen krijgen. We willen duidelijk benadrukken dat het niet onze bedoeling is om middels deze wijze extra financiële steun te verkrijgen. Dit moge blijken uit het feit dat de contributie per lid is vastgesteld op slechts 11,00 per jaar. Wat houdt lid zijn van de carnavalsvereniging precies in? Door lid te zijn van de carnavalsvereniging wordt u op de hoogte gehouden worden van de ontwikkelingen binnen de vereniging middels een nieuwsbrief die 2 keer per jaar zal verschijnen. Ook krijgt u op vertoon van de lidmaatschapskaart een gratis kaartje voor één van de Bonte zittingsavonden (t.w.v. 6,00). Verder zal er 2 keer per jaar een algemene ledenvergadering worden gehouden, waar ieder lid die aanwezig is 2 consumpties aangeboden krijgt van de carnavalsvereniging. Op deze vergaderingen, één in november en de ander enkele weken na de carnaval, kan ieder lid zijn mening geven over de invulling en het verloop van de carnaval en is er ruimte voor het inbrengen van nieuwe ideeën. Verder willen we ieder lid onderscheiden met het 'schanseknuppeltje'. Lid zijn heeft dus vele voordelen terwijl er géén verplichtingen aan verbonden zijn. Tenslotte willen wij graag benadrukken dat ook dames van harte welkom zijn als lid. We hopen dat dit initiatief leidt tot het creëren van een (nog) breder draagvlak voor de Castenrayse carnaval zodat ook in de toekomst een mooi carnavalsfeest gewaarborgd blijft. Hopende hiermee in een behoefte te voorzien verblijven wij, Bestuur Carnavalsvereniging "De Schanseknuppels" PS: Wanneer u geïnteresseerd bent kunt u zich aanmelden door onderstaande strook in te vullen en in te leveren bij onze secretaris Caro Versteegen, Tunnelweg 4. Wanneer u nog vragen heeft kunt u contact opnemen met Arie Seijkens (571392) of met een van de overige bestuursleden. Verder is het ook mogelijk om u aan te melden als lid op onze eerste algemene ledenvergadering welke gehouden zal worden op 11-11-2002 en waarvoor u bij deze alvast van harte bent uitgenodigd. Naam (M) Naam (V) Adres Telnr./ E-mail Machtigt hierbij de C.V. 'De Schanseknuppels' om jaarlijks, bij blijvend lidmaatschap, 11,00 per lid af te schrijven van bankrekeningnummer Handtekening Secretariaat: Tunnelweg 4 5811 AS Castenray KvK Venlo Rabobank V164959 13.87.90.051

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13