TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y Zij-actief: Grote clubactie. -17- Trainingsavonden junioren Vanwege de animo en mogelijkheden hebben we besloten om de trainingsavonden nog enkele weken door te laten gaan en wel tot medio november. De navolgende donderdagen zal er nog les gegeven worden door onze eigen leden: 3 oktober: Jan Saris 10 oktober: Ine Theeuwen 17 oktober: Hanny Arts 31 oktober: Jan Saris 7 november: Ine Theeuwen en 14 november: Hanny Arts. De indeling van de teams blijft hetzelfde. Herfsttoernooi junioren Op maandag 21 oktober 2002 (herfstvakantie) zal het jaarlijks terug kerende herfsttoernooi voor junioren weer gehouden worden. Dit jaar zullen de wedstrijden plaats vinden op de tennisparken van Leunen en Oostrum. Opgave kan tot en met zondag 6 oktober bij Ine Theeuwen. Herfst midnight toernooi. Deze week hebben jullie het inschrijfformulier ontvangen en hebben jullie kunnen zien dat de opzet van dit toernooi behoorlijk vernieuwend is. We gaan er dan ook van uit dat vele leden mee zullen doen. Opgave kan nog tot en met zondag 13 oktober 2002. 20 november Tex-Mex Je kunt je nu al opgeven voor de hapjesavond van 20 november a.s. I.v.m. het tijdig door moeten geven van het aantal leden dat deze avond bezoekt is onze oproep een beetje aan de vroege kant. De eigen bijdrage bedraagt 5,00 p.p. Tex-mex klinkt buitenlands dus dat zullen de hapjes deze avond ook zijn! Opgave t/m 4 oktober a.s. bij: Franzis Classens tel.:571201 Roos Vullings tel.: 571923 16 oktober kienen Op woensdag 16 oktober a.s. is er weer onze jaarlijkse kienavond. Er zullen weer leuke prijzen te winnen zijn. Dus heb je zin en tijd, kom dan naar de Wis en kien met ons mee! Aanvang 20.00 uur. Groetjes, het Bestuur. Begin oktober komen onze leden van SVOC'Ol in Oirlo en Castenray evenals voorgaande jaren weer langs voor de grote clubactie. Ieder lot kost 2,50 euro. Hiervan gaat 2 euro meteen naar de vereniging.Met de actie zijn voor de kopers flinke prijzen te verdienen. De hoofdprijs is 100.000 euro belastingvrij. Er zijn 30 hoofdprijzen. Ook de laatste 2, 4, 5 en 6 cijfers goed geeft recht op een prijs. Tot 500 euro. Op 14 november zal de trekking zijn van de loterij. Uitslagen zullen t.z.t. ook via deze dorpsbladen bekend gemaakt worden. Koop loten en steun daarmee uw vereniging. «lm oete thoBek vrouwennetwerk A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17