uwt de zsk -8- ||ji Na opnieuw een vloeiende counter hield Arjan Tijssen het hoofd uiteindelijk wel koel en scoorde beheerst 0-2. De wedstrijd was gelopen, althans zo leek het. De gastheren kwamen echter snel terug na een snel genomen vrije trap die door rechterspits Niels de Bruin vakkundig werd afgerond. Het werd nog erger voor SVOC. Binnen vijf minuten kwam Stormvogels via twee 'klutsgoals' zelfs geheel onverdiend aan de leiding. Dat in de slotfase Alex Londar na een fraaie 1-2 de vierde treffer liet aantekenen, was slechts van belang voor de statistieken. De druiven waren zondag zuur maar SVOC'01 kan zich zondag op eigen veld revancheren tegen Hapse Boys. Hopelijk worden nu wel de eerste drie punten op het conto bijgeschreven. Wittenhorst 10 - SVOC 4 5-2 Deze op papier niet te kloppen lijstaanvoerder werd door ut Vierd al in de le minuut op een kansloze 0-1 gezet. Door een geluksgoal aan Horsterzijde kwamen ze terug in de wedstrijd en gingen we met 1 1 de rust in. Na de rust liet onze paniekaankoop uit Horst nog niet zien dat hij deze miljoenentransfer waard is (zoals door zelfsiders werd beweerd). Nadat het er lange tijd naar uitzag dat het een 2-2 zou worden liep Wittenhorst 10 in enkele ogenblikken uit naar een geflatteerd 5-2. SVOC 6 Ysselsteyn 5 2-0 (1-0) Wil Willems (pen) en Wim Kusters. In de le helft werd nog redelijk gespeeld waarbij de bezoekers iets aanvallender waren en eenmaal de paal raakte. Vlak daarop benutte SVOC een penalty en verdedigde die voorsprong tot de thee. Na de thee werd SVOC overduidelijk teruggedrukt en kwam op teveel plaatsen nauwelijks nog aan voetbal toe. De mooie 2-0 uit een counter zette het duel volledig op zijn kop, er kwam even evenwicht doch in de slotfase was het weer verdedigen maar wonderwel kon IJsselsteijn niet scoren. De le zege is daarmee binnen. Grote clubactie. Begin oktober komen onze leden in Oirlo en Castenray weer langs voor de grote clubactie. Ieder lot kost 2,50 euro. Hiervan gaat 2 euro meteen naar de vereniging. Op 14 november zal de trekking plaatsvinden. Slförsystemën. '2. ®iSM888Ö|lpKlli Rbiklwtèehèhhëri2 Voor alle soorten binnen- en buitenzonwering Bel voor meer informatie: 0478 514402 of 06 22 386146 of mail ons info@claasson.nl Bezoek ook onze website www.claasson.nl Rolgordijnen ;R Jaloezieën Lamellen Ci Rolluiken Roldeuren/ O

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8