LM TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y Stichting Jeugdwerk Castenrav 'tt -13- Clubkampioenschappen De afgelopen week hebben de kruisfinales en de finales van de clubkampioenschappen plaats gevonden. Dit heeft de navolgende clubkampioenen opgeleverd; Dames enkel: Ine Theeuwen Heren enkel: Marco de Mulder Meisjes enkel Marlou Saris Jongens enkel: Niek Cremers Dames dubbel: Anja Verlinden en Truus Wennekers Heren dubbel: Ruud de Mulder en Peter Verlinden Senioren Mix: Anja en Peter Verlinden Meisjes dubbel: Cindy Geerets en Pleunie Theeuwen Junioren mix: Cindy Geerets en Tim Jacobs Na afloop werden de prijswinnaars gehuldigd en kregen een mooie prijs overhandigd. Clubkampioenen nogmaals van harte gefeliciteerd. Herfst midnight Toernooi Dit jaar sluiten we buitencompetitie niet af omdat we ook in de winter willen blijven tennissen. Vandaar dat we de snertcompetitie hebben georganiseerd. Om de overgang van het zomerseizoen naar het winterseizoen niet ongemerkt voorbij te laten gaan hebben we besloten toch een toernooi te organiseren hetgeen een geheel ander karakter zal krijgen dan de normale toernooien. Noteer daarom alvast in de agenda: zaterdag 26 oktober. Nadere informatie ontvangen jullie binnenkort. Zaterdag 21 september: Speurtocht. Geen fietsspeurtocht zoals vorige week vermeld maar een gewone wandelspeurtocht. Vertrek 20.00 uur voor iedereen die zich heeft opgegeven. Wel fietsen we eerst naar de plaats van bestemming, dus zorg voor een goede fiets met verlichting. Neem verder een pen en zaklamp mee. Het kost 2,00. Zaterdag 12 oktober: Zwemmen te Loohorst. Let op! De datum is verzet. We waren eerst van plan om de vijfde te gaan zwemmen maar dat hebben we moeten verzetten. Heb je je al opgegeven maar je kunt ook de twaalfde, dan is er niets aan de hand. Kun je de twaalfde niet, meld je dan even af bij Bea. We vertrekken om 18.00 uur met auto's. Om ongeveer 21.30 uur zijn we terug. Opgeven kan nog tot en met maandag 7 oktober. Het kost 3,80 per persoon. Zaterdag 19 oktober: Playback-Show. Geeft je alvast op bij Bea als je een leuk liedje hebt gevonden. Vertel dan meteen welke groep je gaat nadoen en met welk liedje. Ook dit jaar mogen ouders of ouderen zich spontaan opgeven voor een gastoptreden! Zaterdag 2 november: Doet ie 't of doet ie 't niet Zaterdag 16 november: Kienen Zaterdag 30 november: Dropping Zaterdag 25 januari: Jong Megjesbal

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13