-8- Notulen openbare dorpsraadvergadering van maandag 24 juni 2002 gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 27 mei 2002 Deze worden door de vergadering goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris 3. Verslag Dorpsradenoverleg van 3 juni 2002 Nieuw woningtoewijzingsbeleid huurwoningen Wonen Noord-Limburg Hierover wordt een artikel gepubliceerd in De Schans van 3 juli 2002 In een viertal dorpen zullen de telefooncellen verdwijnen; de kosten worden te hoog In de vergadering van 1 juli 2002 zullen de wethouders F. Ruyten en M. Emonts komen kennismaken Het geld voor de boomkorven dat Castenray mag besteden uit het Dorpenfonds zal wore geparkeerd tot de reconstructie van het kruispunt bij de kerk gereed is 4. Verslag bespreking met W. Sassen, openbare werken gemeente Venray De Castenrayseweg is bijna gereed; er moeten nog verkeersborden worden geplaatst en ook de verlichting zal nog worden aangepast Het plateau bij de kerk aan de Horsterweg zal nog voor de zomervakantie klaar zijn De inrichting van het dorpsplein zal hierna ook worden aangepast; er wordt bij de gemeente gevraagd om het gedeelte waarop de brandput ligt te beklinkeren Het fietspad langs de Horsterweg komt in september 2002 aan de beurt Voor de blokhut op de JOP zal vergunning moeten worden aangevraagd De speelheuvel op 't Tunnelke zal dusdanig worden afgeschermd, dat fietsertjes niet meer op de Castelostraat uit kunnen komen. 5. Ingekomen stukken en mededelingen Op de vergadering van De Peel leeft waren slechts een handjevol mensen aanwezig (12 van de 38 dorpen waren vertegenwoordigd) Kern met Pit; het plan voor de aankleding van het nieuwe dorpsplein zal hiervoor worden ingediend We hebben een brief ontvangen van Xavier Weijs uit Afghanistan; deze is op woensdag 19 juni 2002 gepubliceerd in De Schans Bij de onthulling van de gedachtenisplaatjes voor de oorlogsslachtoffers door de Stichting Heemkundig Genootschap waren diverse leden van de dorpsraad aanwezig; alle lof voor de organisatie De opening van de JOP is prima verlopen; er waren veel toeschouwers De jongerenbus komt op 1 juli a.s. De jaarlijkse subsidie van de gemeente is binnen; dit is echter nog het bedrag van voorgaande jaren omgerekend in euro's; hierover zal Guus Spelbos worden benaderd De onthulling van het kunstwerk is op 15 september 2002 De Rabobank heeft de leefbaarheidstoelage al toegekend aan de dorpen waar de bank zal verdwijnen; we zijn van mening dat ook Castenray hierop recht heeft. Er wordt een brief geschreven en we nodigen hen uit voor een toelichting op de vergadering van 17 september a.s. 6. Rondvraag Er word gevraagd of Staatsbosbeheer al contact gezocht heeft over het schoon maken van de paddenpoel en het knuppelpad in de Caselse Vennen; dit blijkt niet het geval te zijn. We wachten even af. 7. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en wenst iedereen een fijne vakantie. Volgende vergadering op 16 september a.s. ien

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8