-4- Vers lagen: V.V.V. '03 - S.V.O.C. '01-A 4-7 S.V.O.C. opende sterk en na 15 minuten ging het al met 0-3 aan de leiding. Ruststand 1-3. Na rust werd er nog lustig op los gescoord door beide ploegen maar S.V.O.C. trok uiteindelijk aan het langste eind met 7 treffers. Doelpunten: Marco de Mulder 3x, Theo Houwen 2x, Jan Houwen en Rob Classens. Merselo - S.V.O.C.-B 1-5 Merselo dicteerde in de eerste helff het spel en S.V.O.C. moest ver terug. Maar er kwam zo wel ruimte om te counteren; nog voor rust keek Merselo tegen een geflatteerde 0-4 achterstand aan door Jan Eeren en een hattrick van Theo Hellegers. Na rust ging het gelijk op. Theo Wennekers pikte zijn doelpuntje mee en Merselo redde op de valreep de eer. Hegelsom - SVOC'Ol 0 - 0 Na een goede voorbereiding heeft het eerste elftal de lijn tijdens de eerste competitiewedstrijd niet kunnen doortrekken. In en tegen Hegelsom werden geheel onnodig twee punten cadeau gedaan aan de gastheren: 0-0. SVOC'Ol dicteerde vrijwel het hele duel maar wist in tegenstelling tot de oefen- en bekerwedstrijden dit keer niet het net te vinden. Hegelsom was er veel aan gelegen om tenminste een puntje in eigen huis te houden en had dan ook constant minstens vijf verdedigers in de laatste lijn geposteerd. Onze voorwaartsen hadden moeite om door deze muur te breken, maar kreeg in negentig minuten tijd toch enkele goede kansen. Zo troffen Joep Manders met een kopbal en Ivan Maes met een schuiver in de eerste helft de paal. Na de pauze werd uit een corner een fraaie inzet van Leon Strijbos net zo fraai uit het doel geranseld door de doelman van Hegelsom. Ook Ivan kreeg nog een keer een uitgelezen kans toen hij door Niels Arts vrij voor de keeper werd gezet. In plaats van de bal in de lange hoek te schuiven, schoot Ivan de bal hard en hoog over. Een teleurstellende puntendeling met als pluspunt dat de defensie afgelopen zondag geen enkele kans weggaf. SVOC 3 Sambeek 2 0-0 Beide elftallen waren goed aan elkaar gewaagd. Sambeek had het (iets) betere veldspeltoch waren de beste kans(jes) voor SVOC 3. Geen van de twee elftallen kon echt aanspraak maken op de overwinning.Terechte uitslag 0-0. Griendtsveen 3 SVOC 4 1-0 In een broeierige Peel hing te weinig zuurstof om tegen het altijd lastige Griendtsveen uit te winnen. Vele kansen hebben niet tot doelpunten kunnen leiden. De grootste domper op de wedstrijd was het uitvallen van 3 grote vedettes uit het sterrenteam van SVOC 4. kKortom: een wedstrijd om snel te vergeten. PS: Joep (toch) volgende week niet meer bèren voor de wedstrijd. SVOC 5 Resia 3 6-0 (rust 3-0) Na het uitvallen van Frank Houwen brak de hel los, en was SVOC niet te houden. Tegen een matig Resia. Dankzij Rene, Gerrit, Jos en John, die ons team compleet maakten. Zeer goed vlagwerk van vlagger tegenpartij. Goals: Rene Voermans 2x, Gerrit Loonen lx, Jan Janssen 2x (waarvan 1 penalty) en Wim Rongen lx.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4