rr<3. -15- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 20 augustus 2002 Notulen: ouderraadvergadering 1. Opening: - Vicevoorzitter Ria heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 18 juni jl. - Opbrengst Rode Kruis actie 436.11 - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Uitnodiging receptie ruiterclub; tijdens vakantie binnengekomen waardoor er niet is gereageerd. - Informatieblad samenscholen; wordt aan leden verstrekt. - Bedankje Rode Kruis - GGD, informatieavonden, hier komen we op terug. - De kinderen kunnen maandag met de kermis later op school komen, dit wordt nog vermeld in de Schans. - De tweede vrije "kermis"dag wordt ingepland in de kerstvakantie. 4. Algemene punten: - Taakverdeling OR: Voorzitter; Wilbert Classens. Taken van Leonie worden overgenomen door Marjo van Gaal. - Route/actielijst: Worden aangepast - 4 sept. Algemene ouderavond: zelfde opzet als vorig jaar maar dan van 10.00 - 10.30 een vragenhalfuurtje (vragen schriftelijk indienen t/m 1 sept. of mondeling tijdens halfuurtje) - andere vorm van verkiezingen en reglement Wilbert heeft een concept opgesteld en legt dit voor aan de leden, deze wordt besproken en in grote lijnen aangenomen. Bij de volgende vergadering komen we hierop terug. 5. Punten onderwijsteam: - Groep 7-8 nieuwe vloerbedekking, zolder opgeruimd, tuin is gespoten, in de groepen 5/6 is de komende weken, 2 ochtenden, Chrit Janssen werkzaam. 6. Wat er verder ter tafel komtI rondvraag: - Zijn de dames die pannenkoeken gebakken hebben bedankt; ja met een bloemetje. - Er zijn 3 nieuwe brigadier-jassen. De kast is nog steeds aan vervanging toe. - Fusiebestuur vraagt suggesties voor een nieuwe naam, evt. met logo. - Marjo en Henny doen de kascontrole dit jaar. - Er wordt afgesproken om in het vervolg van 20.00 tot 22.00 uur te vergaderen. Volgende vergadering: 8 oktober 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15