mnt (U zsk 13- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray De vakantie is weer voorbij en het eerste Schansbericht ligt al weer voor U klaar. We hopen dat U allemaal een hele fijne vakantie achter de rug heeft en dat we weer met frisse moed kunnen beginnen. We hopen op een heel fijn schooljaar voor alle kinderen, ouders en teamleden. WIJ HEBBEN ER WEER ZIN IN, want wist U dat: - De zolder in de vakantie door een paar juffen fantastisch is opgeruimd. - Er nieuwe vloerbedekking in groep 7/8 ligt. - Alle laden van het nieuwe meubilair vervangen zijn. - Alle juffen de afgelopen week druk zijn geweest om de klas weer gezellig te maken. - Er een ouder op eigen initiatief al het onkuid rondom de school heeft gespoten. Namens het team hartelijk dank hiervoor. - We niet alleen juffen op school hebben. De komende weken is meester Chrit Janssen bij ons werkzaam in groep 5/6. - De schoolfotograaf op maandag 7 oktober a.s. op school komt. Verder informatie volgt nog. - Er maandagmorgen jl. luizencontrole is gedaan en dat er geen luizen zijn aangetroffen. - Het komend schooljaar regelmatig in het teken zal staan van het thema "respect". Ook willen wij op vrijdag 23 aug. tijdens de openingsviering hier aandacht aan schenken. Als team hechten we hier grote waarde aan. Mededeling: Maandag 26 aug. a.s. zullen i.v.m. de kermis de lessen om 10.00 beginnen. Er wordt op de normale tijd gebrigadierd (van 8.30 —8.45 uur). De kinderen kunnen van 8.30 uur tot 10.00 uur naar school komen. Het team wenst iedereen fijne kermisdagen toe. buitenzonwering Voor alle soorten binnen- en Bel voor meer informatie: 0478 514402 of 06 22 386146 of mail ons info@claasson.nl Bezoek ook onze website www.claasson.nl +1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13