-9- TENNISCL UB OIRLO - CASTENRA Y TE KOOP Vanaf maandag 19 augustus a.s. APPELS EN PEREN wij zijn geopend op MAANDAG - VRIJDAG EN ZATERDAG Mts Classens, Horsterweg 20a, 5811 AC Castenray Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray Mededeling. Schutters hier zijn enkele data 's van wedstrijden of activiteit, de wedstrijd kalender zult u binnenkort ontvangen. Donderdag 29 augustus onderlinge wedstrijd Schutroe Horst - Batavieren Vertrek 19.00 uur. Vrijdag 13 september Willem Teil Toernooi (onderl comp) Vertrek 19.00 uur. Zaterdag 21 september Invitatieavond Batavieren, deze begint om 20.00 uur. Vrijdag 27 september Toernooi Houts Welvaren Helmond Vertrek 19.00 uur. Tennislessen De opgave is ook deze keer weer erg groot. We starten in de eerste week van september en wel op dinsdag 3 september. Diegene die zich hebben opgegeven ontvangen op korte termijn de indeling. Trainingsavonden junioren De laatste tijd zijn er nog al wat junioren bij gekomen welke uiteraard gebruik kunnen maken van de trainingsavonden welke op donderdag gegeven worden door onze eigen leden. De eerste trainingsavond start op donderdag 22 augustus, 18.00 uur. Dit geldt voor de groep zoals ze voor de zomerstop is ingedeeld. De 2e groep, eveneens volgens de indeling van voor de zomerstop, start om 18.45 uur. Alle nieuwe junioren welke gebruik willen maken van deze trainingsavond worden op deze avond om 18.45 uur verwacht, we zullen dan bezien hoe we de groepen gaan verdelen. Mocht je niet kunnen maar toch gebruik willen maken van deze avonden neem dan contact op met Ine Theeuwen, tel. 571812. Clubkampioenschappen Van 2 t/m 13 september vinden de voorrondes plaats van de enkelspelen voor junioren, meisjes en jongens, en senioren, dames en heren. Binnenkort ontvangen jullie het inschrijfformulier. Opgave kan nog tot en met maandag 26 augustus bij; Ruud Snijder, tel 571883 of Peter Verlinden, tel 571954. Alle finales willen we spelen op zaterdagmiddag/avond 14 september met een mogelijke uitloop, afhankelijk van de samenstelling van de finales, naar zondag 15 september. Venray Open Op 30, 31 augustus en 1 september vindt dit toernooi plaats. We hebben de teams bijna compleet echter kunnen nog enkele deelnemers gebruiken voor zowel de Dl als de D2/E klasse. Opgave kan bij Geert Stiphout, tel. 511650.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9