1 Programma Beatnight 2002 op 28 september aanvang 20.00 uur. -13- Vakantie. Voor de meeste mensen ioopt de vakantie alweer ten einde of is deze zelfs al voorbij. Wij hopen uiteraard dat een ieders vakantie naar wens was. Voor ons als toneelgroep duurt het nog een paar weekjes alvorens we weer met de repetities beginnen. Natuurlijk wordt er achter de schermen al het nodige werk verricht. Dark Horses: Tijdens ons bezoek aan Liverpool hebben we deze plaatselijke band ontdekt. We waren zoals dat heet "very impressed". De drummer van Dark Horses is Ray Johnson. Hij is ook de manager van Cavern City Tours. Dark Horses speelt zestiger en zeventigerjaren muziek. Veel nummers hebben we nog nooit op Beatnight gehoord. Een nummer willen we echter wel noemen, nl. "Sweet Home Alabama". Wij beloven een prachtig maar vooral verrassend optreden! Abba Gold: Deze Engelse tributeband is zonder twijfel de beste!! Muziekkenners zullen ze of ze willen of niet moeten toegeven dat de originele Abba het niet beter kon. Met prachtige vocalen en dito muziek worden de hits gebracht zoals: "Waterloo", "Fernando", "Dancing Queen", "Chiquitita" en "I have a dream" om er enkele te noemen. Big John Russell Band: Wie herinnert zich nog het optreden op Beatnight 1993? Terwijl de band een intro speelde werd Big John op een heftruck de Mèrthal binnengebracht. Een gewichtige zaak was dat!! Wat volgde was een weergaloos line optreden met nummers als "No woman, no cry", "Amen" en de "Fats Domino Medley". Na negen jaar is Big John terug op Beatnight en laat hij zijn gitaar dansen als vanouds. Peter zijn Rockets: Voor Peter Koelewijn begon het allemaal in 1960. Met een hit die anno 2002 nog steeds tot de verbeelding spreekt. "Kom van dat dak af' werd in 1960, 1971, 1981 en 1989 een groot succes. Enkele jaren geleden stopte Peter als soloartiest. Nu is hij echter weer terug met zijn band "De Rockets". Peter en zijn Rockets spelen live hits als "Marijke", "Mij oh Mij" en zelfs "Living next door to Alice". De voorverkoop start op 16 Augustus aanstaande. De voorverkoopadressen zijn: Mikro shop, Steenstraat 13a te Horst. Café de Beurs, Gasthuisstraat 27 te Horst. Café de Buun, Loevestraat 14 te Horst. Stervideotheek, Kerkstraat 24 te Horst. De Sevewaeg, Markt 3 te Sevenum. Leon van Crooy, Julianastraat 8 te Panningen. Nadere informatie kun je opvragen via onze website: www.beatnight.nl. See You on Beatnight! Agenda. Medio/eind augustus 2002 2 september 2002 12 december 2002 14 en 15 december 2002 aanvang vervolgcursus schminken eerste repetitieavond generale voorstelling uitvoeringen *A—v/

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13