Basisschool 'De Stek' K Van Leendert b.v. -18- MusicalVlies op' Woensdag 3 juli is de grote dag voor de kinderen. Dan voeren zij hun musical op in 'De Wis', 's Morgens om 10.00 uur is er de eerste voorstelling. Deze wordt opgevoerd voor opa's en oma's en eventuele andere belangstellenden. De avondvoorstelling begint om 19.00 uur. Hiervoor nodigen wij de ouders van de kinderen en hun broertjes en zusjes graag uit. Van de voorstelling worden video-opnames gemaakt, evenals foto's. De foto's kunt u op donderdag 4 juli op school bekijken, bestellen en betalen! Ook is het mogelijk om de videoband te bestellen. Na de musical uitslapen? De kinderen mogen donderdagmorgen 4 juli uitslapen en om tien uur op school komen. De leerkrachten slapen niet uit en zijn gewoon om 8.40 uur in de groepen. De kinderen mogen dus om 8.40 uur op school komen. Let op! De brigadiers staan er 's morgens om 8.30 uur en niet voor tien uur. De laatste schooldag De laatste schooldag verwachten we de kinderen om 10.00 uur op school. De brigadiers staan er dan om 9.45 uur. Dit zijn J. Fleurkens en T. Sommers. Om ongeveer 14.00 uur is de laatste schooldag afgelopen. Dan zullen als verkeersbrigadier W. Dinghs en T. Keijsers de kinderen helpen bij het veilig oversteken. Nou extra hulp gevraagd voor de laatste schooidas Op de laatste schooldag, vrijdag 5 juli a.s. hebben we nog begeleiders nodig voor de jongere kinderen. We denken daarbij aan ouders, maar ook aan jongens of meisjes van het voortgezet onderwijs. Ook andere familieleden die mee willen helpen zijn van harte welkom. U kunt zich nog opgeven middels een telefoontje naar onze school! Team basisschool 'De Stek' Op zoek naar zand en/of grind? Dan bent U bij ons aan het juiste adres! Een greep uit ons ruime assortiment: Voor meer informatie over ons aanbod in zand en grind kijkt U op onze website! Container bestellen, Van Leendert bellen! ma t/m vr 8 -18 uur za 8 - 14 uur Mergelgele grind Zachtgele split Witte split Okerbruine split Donkerroze split Groene grind Witroze split Paarse split Grijsroze split Grijze split Vijversubstraat Wij hebben in totaal meer dan 80 soorten zand grind cp voorraad Van Leendert BV Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077 -3209700 Telefax 077 - 4632144 E-mail info@vanleenderfbv.nl Website www.vanleendertbvLnl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 18