SVOC '01 afd. korfbal -17- Einde seizoen. Het eerste seizoen S. V.O.C'Ol zit erop; het heeft de nodige energie gekost maar het heeft zeker ook veel waardevolle dingen opgeleverd- Bij deze willen we dan ook alle leiding en mensen die op wat voor een manier dan ook meegewerkt hebben voor de vereniging hartstikke bedanken voor alle moeite die ze gedaan hebben. Speciaal de leiding die aangegeven hebben er mee te willen stoppen willen we nog een keer bedanken. We wensen iedereen een fijne vakantie en zien jullie allemaal terug in het nieuwe seizoen. Leidstersvergadering. De eerste leidstersvergadering voor het nieuwe seizoen staat gepland voor 19 augustus om 20.00 uur in de kantine. Aanvang trainingen na de vakantie Voor de A-teams en de senioren geldt: zii beginnen op 8 augustus met een bijeenkomst in de kantine om kennis te maken met de nieuwe trainer, daarna gaan zii trainen. Zet dit even duidelijk op ie kalender, want de Schans en 't Krentje hebben in die tijd nog vakantie, dus er zal geen extra melding meer van komen!!!!? Alle andere teams gaan beginnen zodra de basisscholen weer beginnen. We wensen iedereen een superzomer met heel veel mooi weer en hopen jullie allemaal weer na de vakantie te mogen begroeten voor een nieuw sportief seizoen. Ouderavond jeugdkorfbal Op een drukbezochte ouderavond werd het nieuwe informatieboekje van de afdeling jeugdkorfbal besproken. Allereerst Karin hartstikke bedankt voor het in korte tijd in mekaar zetten van dit boekje. Joos Classens heeft zich voorgesteld als coordinator voor de afdeling korfbal, zijn er problemen ga dan in het vervolg bij Joos aan de bel trekken, hij zal zo goed mogelijk proberen om problemen op te lossen. Verder zal hij er voornamelijk zijn voor de begeleiding van de jeugdleidsters en trainsters, hij zal oefenstof aanreiken voor trainingen en proberen om alles in goede banen te leiden. Na het behandelen van het informatieboekje waar maar een paar kleine vraagjes naar voren kwamen heeft Mariette Nelissen nog een keer uitgelegd wat het ruildepot precies inhoudt. Daama was de rondvraag aan de beurt waarbij vooral praktische zaken aan de orde kwamen zoals vertrekken vanaf de Heesakker en het goed door laten lopen van de telefoonlijst, en om 21.30 uur kon de vergadering gesloten worden. De mensen die eraan gedacht hadden betaalden alvast de bus voor hun kinderen die mee op toernooi naar Beesel gaan. Degenen die dit nog niet gedaan hebben kunnen dit doen op de eerste training na de vakantie. Het blijkt iedere keer toch weer een leuke avond waarop ouders hun vragen en hun mening kwijt kunnen. Bedankt dus ook aan alle ouders die er waren. Leidstersvergadering. Zoals belooft een beknopt verslag van de leidstersvergadering: Allereerst stelt Joos zich voor als coordinator van de afdeling jeugdkorfbal, heb je vragen of problemen of tips die het korfbal en de trainingen aangaan, meldt je dan bij Joos, hij zal zo goed mogelijk een antwoord zien te krijgen op je vragen. De A, B en C-teams gaan de eerste 3 weken samen trainen (dus Al en A2, BI en B2, Cl en C2) om zo een selectie te bepalen. Er zijn een aantal kleine dingen die de aandacht weer vragen, en die zijn: alle leden die spelen dienen een goed tenue aan te hebben, met name ook de senioren. Let er op dat de kinderen na een training of een wedstrijd het kleedlokaal netjes achterlaten Vertrekken gebeurt alleen vanaf de Heesakker Alle leidsters krijgen vanaf volgend jaar een heel paketje wedstrijdindelingen zodat iedereen een goed overzicht heeft. Notulen worden bij degenen waar dat kan via e-mail rondgestuurd D, E en F teams trainen in de vakantie niet, verder wordt er doorgetraind tot aan de S VOC dag Iedere leidster wordt verwacht als leiding op de SVOC dag, kun je niet meldt je dan op tijd af. .•KORFBAL VOEIBAC

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17