-13- OUPERENBOND Dagtocht 13 augustus 2002 Midden en Zuid Limburg. De officiële offerte is nog niet binnen, maar de opgaven lopen al goed. De onkosten maken we zo spoedig mogelijk bekend. Het programma is als volgt: 8.30 uur vertrek bij de kerk 10.00 uur aankomst bij Vliegveld Beek waar we de koffie met gebak gebruiken. We maken een rondrit met een gids in de bus over het vliegveld,. Hierna vertrekken we richting Drielandenpunt in Vaals, voor een gezamenlijke lunch. Dan maken we een rondrit door het mooie Zuid-Limburg met een gedeelte van de Belgische Voerstreek, zo komen we dan in het Midden-Limburgse Maasplassengebied, waar we een rondvaart maken. Dit is een nog vrij onbekend gebied; tijdens de rondvaart krijgen we uitleg over de ontwikkelingen die in dit gebied plaats vinden. Hierna gaan we richting Leunen waar we in zaal Martens ons het diner zullen laten smaken! Rond 20.30 zijn we weer thuis. De deelnameprijs is nog niet bekend maar wordt U kunt zich opgeven voor deelname bij: Mie Thielen 571340 Nel Cox 571589 Truus Tacken 571249 Uitnodiging voor de musical "vlieg op" op woensdag v.m. 3 juli De ouderenbond heeft een uitnodiging ontvangen van de basisschool om de musical VLIEG OP" te bezoeken. Deze musical wordt opgevoerd door de leerlingen van onze basisschool "De Stek" die het bijzonder leuk zouden vinden als de ouderen hun gasten zouden willen zijn. Wij stellen deze uitnodiging bijzonder op prijs en hebben hun toegezegd dat we zeker van dit optreden zullen komen genieten. De entree is gratis: aanvang 10.00 v.m. Ouderengym en volksdansen. De gym en volksdansgroepen hebben hun activiteiten op een gezellige manier afgesloten en gaan nu aan de vakantiestop beginnen; iedereen een fijne en zonnige vakantie toegewenst! Pannenkoeken bakken en verkopenBierfeesten. Wij hebben nog enkele mensen nodig voor in de kraam met pannenkoeken. Het materiaal is spontaan aangeboden. Alles gebruiken kunnen we niet, maar iedereen bedankt voor de moeite van het doorgeven. Wil iemand enkele uren meehelpen, gaarne doorgeven bij Truus Tacken S 571249. We zijn bezig van 10.00 tot ló.OOuur op zondag 30 juni tijdens de bierfeesten. Ouderen 3 Daagse reis. In samenwerking met de afd. Castenray - Oirlo- Oostrum is een plan gemaakt om van maandag 16 september t.m. woensdag 18 September 2002 een driedaagse reis naar Noord Nederland te organiserenhet programma is als volgt: Eerste dag: 08.00 uur vertrek. Na een kopje koffie op de Veluwe rijden we naar Luttelgeest waar we na de lunch de orchideeënhoeve bezoeken; omstreeks 15.00 uur vertrekken we naar Wolvega waar we omstreeks 16.00 uur in ons hotel arriveren. Hierna kamertoewijzing en om 19.00 uur diner. I in bewening1. 55pius

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13