5 Agi Herinrichting kom Castenray Gemeente Venray DORPSRAAD CASTENRAY Zoals U wellicht zult weten, zal de kern van Castenray worden heringericht. Bij de overdracht van de Horsterweg van de provincie Limburg aan de Gemeente Venray is door de bewoners en de dorpsraad aangegeven dat er iets moest gebeuren met de inrichting van deze doorgaande weg. In maart van dit jaar is door de Gemeente Venray een voorstel met de bewoners, dorpsraad en belanghebbenden besproken, hoe e.e.a. in te richten. Kort gezegd komt het er op neer dat in 2002 een verkeersplateau zal worden aangelegd op het kruispunt Horsterweg-Lollebeekweg-Matthiasstraat. In de volgende jaren zal het overige deel van de Horsterweg binnen de bebouwde kom verder worden heringericht. Tijdens de informatieavond d.d. 27 maart 2002 is door de Gemeente Venray een plan gepresenteerd voor de aanleg van het verkeersplateau op bovengenoemde kruispunt. De opmerkingen welke door de belanghebbenden zijn aangedragen, hebben wij zoveel mogelijk in het definitieve plan meegenomen. Tijdens de informatieavond is ook aangegeven dat e.e.a. bij voorkeur gerealiseerd zou worden voor de vakantie van 2002. We zijn nu zover dat het definitieve plan met tekeningen gereed is voor uitvoering, zodat wij zo spoedig mogelijk willen overgaan tot de aanleg van het plateau. Hiervoor willen wij volgende planning hanteren Week 26 (24 t/m 28 juni)- Maken omleidingsroute - Voorbereiden werkzaamheden op kruispunt Week 27 (1 t/m 5 juli) - Uitbreken asfalt - Maken grondwerk voor verhardingen Week 28 (8 t/m 12 juli) - Aanbrengen verhardingen Week 29 15 t/m 19 juli)- Aanbrengen verhardingen - Afwerken en opruimen - Opruimen omleidingsroute Door het maken van een omleidingsroute zal het verkeer tijdens de werkzaamheden aan het plateau niet door het centrum van Castenray kunnen. Hierdoor kan de aannemer zijn werkzaamheden zo spoedig mogelijk afhandelen. Enige overlast voorde aanwonenden kunnen wij helaas niet voorkomen. Graag hiervoor Uw begrip. Mocht U vragen hebben over de planning of de uitvoering dan kunt U contact opnemen met de Gemeente Venray. Wil van den Heuvel Beheerder Wegen Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 24 juni 2002 in café Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. AGENDA: 1Opening door de voorzitter 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 27 mei 2002 3. Verslag Dorpsradenoverleg van 3 juni 2002 Cèëfë 4. Verslag bespreking met Willy Sassen, gemeente Venray, van 6 juni 2002 5. Ingekomen stukken en mededeling 6. Rondvraag 7. Sluiting K w

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 5