OUDERENBOND Fietstocht met midgetgolf. We vertrekken vanmiddag om 13.00 uur met 19 deelnemers per fiets of auto naar Buitenlust in Venray, om een sportieve middag met de afd. Oirlo en Oostrum in te vullen. ATTENTIE dagtocht is van richting veranderd Wij hadden onze jaarlijkse dagtocht gepland naar de Vecht en Gooisteek, we hadden de deelname-onkosten scherp berekend zodat onze kas bij een volle bus buiten schot zou blijven en tevens de deelname geen kostbare aangelegenheid zou worden, maar we hebben in een spoedbijeenkomst met ons bestuur besloten om voor dit jaar toch te kiezen voor een dichter bij huis tocht. We hebben in grote lijnen nu deze dag als volgt ingedeeld: 8.30 uur vertrek bij de Kerk 10.00 uur Aankomst bij Vliegveld Beek waar we de koffie met gebak gebruiken. We maken een rondrit met een gids in de bus over het vliegveld. Hierna vertrekken we richting Drielandenpunt in Vaals, voor een gezamenlijke lunch. Dan maken we een rondrit door het mooie Zuid-Limburg met een gedeelte van de Belgische Voerstreek; zo komen we dan in het Midden Limburgse Maasplassengebied, waar we een rondvaart maken. Dit is een nog vrij onbekend gebied; tijdens de rondvaart krijgen we uitleg over de ontwikkelingen die in dit gebied plaats vinden. Hierna gaan we richting Leunen waar we in zaal Martens ons het diner zullen laten smaken! Rond 20.30 zijn we weer thuis. De deelnameprijs is nog niet bekend maar wordt in de volgende Schans vermeld. U kunt zich opgeven voor deelname bij :Mie Thielen Nel Cox TruusTacken Waarom deze veranderingen: Wij werden er op geattendeerd dat voor veel van onze leden de Gooi en Vechttocht te lang en te zwaar zou zijn. Wij zijn er voor al onze leden en wij vinden dat onze dagtocht voor iedereen te doen moet zijnvandaar deze wijziging. We houden wel het programma wat we hadden geregeld in gedachte voor het volgend jaar. We gaan dan eerst peilen of dit kan met voldoende belangstelling gaat dit dan wel door, gaarne reactie bij het bestuur. UITNODIGING voor de MUSICAL :"VLIEG OP". OP WOENSDAG 3 JULI a.s. om 10.00 uur v.m. in "De Wis". De Ouderenbond heeft een uitnodiging ontvangen van de Basisschool om de Musical "VLIEG OP" te bezoeken, deze Musical wordt opgevoerd door de leerlingen van de Basisschool "De Stek" die het bijzonder leuk zouden vinden als de Ouderen hun gasten zouden willen zijn, wij stellen deze uitnodiging bijzonder op prijs en we hebben hun toegezegd dat we zeker van dit gebeuren komen genieten. Aanvang is 10.00 uur en de entree is gratis UITNODIGING "OUD lA PIEE "GANGERS Tentoonstelling. De Ouderenbond heeft een uitnodiging ontvangen van het Freulekeshuus in Venray, we kunnen een tentoonstelling bezoeken met informatie en foto's over voor velen een ingrijpend gebeuren, wij maken onze leden er op attent dat een bezoek zeker de moeite waard is. De tentoonstelling is vanaf 14 Juni t/m 15 September. Het Freulekeshuus is geopend op woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 -17.00 uur. Entree 6 1.50 voor Senioren.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17