TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y roomijs Van €4.55 nu Vlaamse! frites MCum MUtude krokettem Rundvlees. I VonC 9,05 m -14- Invitatietoernooi Na de geweldige deelname aan het jubileumtoernooi is de opkomst bij het altijd gezellige invitatietoernooi ook weer erg groot. Maar liefst 50 mensen, verdeeld over 20 koppels senioren en 5 koppels junioren, zullen a.s. zaterdag en zondag deelnemen aan dit toernooi. Er zijn 5 verschillende poules gemaakt, het winnende koppel van elke poule krijgt een leuke prijs. Deze week ontvangen jullie het wedstrijdschema. Deze winter zijn we voornemens om een snertcompetitie op te starten. De opzet van deze competitie is dezelfde als van de dorpencompetitie. Dit houdt in dat meerdere teams gedurende de wintermaanden een aantal keren tegen elkaar tennissen. Elke wedstrijd zal bestaan uit een heren- en damesenkel, een mixdubbel en een heren- en damesdubbel. Elk team zal bestaan uit 4 personen. De opgave is individueel, de technische commissie zal de teams/poules, op basis van speelsterkte, indelen. Deze competitie is voor junioren en senioren. Voor de 6e keer wordt dit 3-daagse toernooi gehouden op vrijdag 30, zaterdag 31 augustus en op zondag 1 september. Alle Venrayse tennisverenigingen zullen hieraan deelnemen en in 3 categorieën strijden om de eerste plaatsten. De voorrondes zullen op vrijdag en zaterdag gespeeld worden op de tennisparken van Ysselsteyn, Leunen en TC Rohde. De finales zullen op zondag gespeeld worden op het tennispark Vlakwater. Deelname staat open voor deelnemers vanaf 16 jaar. Ook voor junioren wordt dit jaar weer een Venray Open georganiseerd en wel in 2 categorieën, 10 t/m 13 jaar en 13 t/m 15 jaar. De voorrondes zullen gespeeld worden op de tennisparken van merselo en Oostrum. De finales op zondag op het tennispark Vlakwater. Opgave kan nog tot en met 23 juni 2002 bij Ruud de Mulder of Ruud Snijder. Voor leden welke lid willen worden van de tennisclub bestaat de mogelijkheid om dit tot het eind van het jaar te doen voor de helft van de contributieprijs. Tevens hebben we na de grote vakantie weer tennislessen hetgeen een uitstekende mogelijkheid is om de tennistechnieken onder knie te krijgen. Een geschikt moment dus om lid te worden. Heb je interesse of wil je meer informatie bel dan met Peter Verlinden, 571954, of met Ruud Snijder, 571883 SioikUesJanl» RUIME PARKEER PLAATS! Snertcompetitie "Steenhandel Kusters" Venray Open Nieuwe leden/tennislessen 't Diepvrieshuis, uw winkel voor de lekkerste diepvriesprodukten! OPENINGSTIJDEN: DEURNESEWEG 134, YSSELSTEYN. TEL 0478 - 541513 Maandag: 13.00 tot 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 tot 12.00 u en van 13.00 tot 18.00 u. Zaterdag: 9.00 tot 17.00 u. Aanbieding geldig t/m 25 juni a.s. 12,5 fcgl t Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 14