Basisschool 'De Stek' fifg PREI-PLANTERS GEVRAAGDm/v Zaterdag 29 juni en Zaterdag 6 juli vanaf 7.00 uur. Gratis af te halen tv-(hoek)kastje -11- MusicalVlies op' Woensdag 3 juli is de grote dag voor de kinderen. Dan voeren zij hun musical op in 'De Wis', 's Morgens om 10.00 uur is er de eerste voorstelling. Deze wordt opgevoerd voor opa's en oma's en eventuele andere belangstellenden. De avondvoorstelling begint om 19.00 uur. Hiervoor nodigen wij de ouders van de kinderen en hun broertjes en zusjes graag uit. Van de voorstelling worden video-opnames gemaakt, evenals foto's. De foto's kunt u op donderdag 4 juli op school bekijken, bestellen en betalen! Ook is het mogelijk om de videoband te bestellen. Schoolreis Afgelopen vrijdag hebben we een leuke en geslaagde schoolreis gehad. Eerst een leerzaam gedeelte in het Bevrijdingsmuseum. Daarna speurend door het Bijbels Openluchtmuseum. En daarna skelterend, roeiend en spelend in 'De Bergen'. Tenslotte met de zeer luxe touringcar naar Castenray. Kortom een waarde(n)volle dag! Comvutermeubel in sroep 5/6 Jn groep 5/6 is een prachtige werkplek gecreëerd voor computers. Deze computers worden straks aangesloten op het kennisnet, zodat kinderen in hun eigen groep informatie via het internet kunnen ophalen of kunnen e-mailen met anderen. Vertrek Marcel Onze collega Marcel Nijs vertrekt met ingang van het nieuwe schooljaar naar het Blariacum-college in Venlo. Voor zijn opvolging hebben wij inmiddels de sollicitatieprocedure opgestart. Wij hopen u de volgende week te kunnen berichten wie de nieuwe collega en groepsleerkracht van groep 7/8 gaat worden. Team basisschool 'De Stek' Telefoon 579047 Werner van Vegchel, Horsterweg 39, Castenray 0478 57 87 06 22 37 90 OO

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11