-10- OOST ZI JN Beëindiging lidmaatschap Met leed in het hart heeft Truus Tacken te kennen gegeven haar lidmaatschap van de Stichting Heemkundig Genootschap Castenray te moeten beëindigen. Als voorzitster van de Ouderenbond met daarnaast de zorg voor de door haar te verhuren vakantiewoning kon ze te weinig tijd vinden, om zich ook nog in te zetten voor onze Stichting. Ze gaf aan erg genoten te hebben van de vergaderingen, waar in een plezierige sfeer zaken besproken werden, maar ook veel anekdotes verteld werden. Als Heemkundig Genootschap vinden we het erg jammer dat Truus onze groep gaat verlaten, maar uiteraard respecteren we haar beweegredenen. We danken haar heel hartelijk voor haar bijdrage in de ruim één jaar dat onze Stichting bestaat. Ongetwijfeld zullen we nog wel eens bij haar te rade gaan, want ze is goed op de hoogte van allerlei zaken die vroeger speelden. Truus, zeer bedankt! Met het wegvallen van Truus zijn de vrouwen nog maar met één persoon in onze Stichting vertegenwoordigd. Het ligt dan ook voor de hand, dat we allereerst op zoek gaan naar een vrouwelijk persoon, die interesse en tijd heeft, om onze gelederen te versterken en die zich op heemkundig en cultuurhistorisch gebied wil inzetten voor onze dorpsgemeenschap. enis Vakantieperiode In verband met de zomervakantie zullen de activiteiten van ons Genootschap de komende weken op een laag pitje komen te staan. De eerstvolgende vergadering is op woensdag 4 september om 19.30 uur bij Wim Jeuken. We wensen iedereen een fijne vakantie en na een tijdelijk verblijf elders ook weer een gezonde thuiskomst. en crematie onderneming Venrayseweg 104 5961 AJ Horst mS* telefoon 077 398 70 99 latersstraat 25 '5801 At Venray telefoon 0478 55 01 50 \X/ij Zijn dag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 077 398 70 99

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 10