Basisschool 'De Stek' Kindervakantiewerk gaat door!!! r -5- De schooltuin De schooltuin en de speelplaats liggen er weer prachtig bij. Hartelijk dank aan alle ouders die meegeholpen hebben. Kledingin zameling De kledinginzameling leverde een totaal gewicht op van 1560 kg. De schoolrekening werd daardoor 507,- rijker. Ouderhulp Ook onze dank voor de spontane hulp bij het schoon maken van de kleutermaterialen. 'Het was hartstikke gezelhg', was een van de opmerkingen die wij hoorden. Geweldig ook nu weer deze ouderbetrokkenheid en saamhorigheid, welke Castenray siert! Surfen naar Pestweh Nieuwste wapen in de strijd tegen pesten en geweld: www.pestweb.nl! Kinderen die gepest worden, kunnen sinds kort op deze speciale site hun beklag doen en om advies vragen. Ouders en leerkrachten kunnen er eveneens om raad vragen. Gevraagd: Helpers voor de laatste schooldag Op de laatste schooldag, vrijdag 5 juli a.s. hebben we begeleiders nodig voor de jongere kinderen. We denken daarbij aan ouders, maar ook aan jongens of meisjes van het voortgezet onderwijs. Ook andere familieleden die mee willen helpen zijn van harte welkom. U kunt zich opgeven via de brief met nadere informatie die binnenkort mee naar huis gaat of anders middels een telefoontje naar onze school! Team basisschool 'De Stek' De kogel is door de kerk. Dit jaar kunnen alle aangemelde kinderen mee doen met alweer het 51B jaar van Kindervakantiewerk Venray. Deze jaarlijkse zomerse activiteit vindt dit jaar plaats van maandag 8 t/m vrijdag 12 juli. "Zonder hulp van de vele ouders en andere vrijwilligers die zich aan hebben gemeld, hadden *feWray c 0 we het niet gered," volgen Erik van de Leur, de tevreden secretaris van Kindervakantiewerk. "Wij draaien namelijk volledig op de vrijwillige inzet van deze mensen." Dit jaar is het thema van Kindervakantiewerk "Circus" en dus zullen de Venrayse kinderen, die zich hebben aangemeld de hele week bezig zijn met allerlei activiteiten rondom dit thema. De organisatie zoekt nog naar mensen die goed zijn in goochelen. Mocht je dit kunnen of iemand kennen die kan goochelen, neem dan contact op met Kindervakantiewerk via telefoonnr. 0478-584687 De inschrijving is gesloten en de inschrijfgelden worden op dit moment van de rekening afgeschreven. De aangemelde vrijwilligers krijgen op korte termijn bericht van de organisatie In de week zelf begint het programma dagelijks om 9.00 uur en eindigt het om 15.45 uur. Om 16.00 uur is de organisatie al weer bezig met de voorbereidingen voor de volgende dag en niet meer op het terrein aanwezig. Het is dus belangrijk dat de kinderen tijdig worden opgehaald, daar de organisatie geen opvang verzorgt na 15.45 uur. Voor meer informatie kunt de website www.kvw-venrav.nl bezoeken. In de week wordt deze website dagelijks bijgewerkt met de laatste nieuwtjes, maar ook nu is er al volop informatie te vinden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 5