Van Leendert b.v. -4 de zaal; de heren In t Zandt uit Venlo en Peeters uit Broekhuizen die evenals Edi Pouwels uit Melderslo spullen voor de tentoonstelling uitleenden; de 4 onthullers van de paneeltjes; Louis Vroemen en wethouder Heidens voor hun mooie toespraken; de schooljeugd en hun leerkrachten voor de prima medewerking; allen die belangstelling toonden bij de onthulling; de leden van Santa Fé die op initiatief van Geert Künen hun zeer gewaardeerde bijdrage leverden en tenslotte onze meer dan voortreffelijke koren en hun dirigent Joop Simons en Jolanda Classens die op zo uitstekende wijze op beide locaties de Last Post speelde. Zij gaven spontane muzikale luister aan het geheel en daarvoor zijn we hen erg dankbaar. En verder dank aan al degenen die we vergeten mochten zijn te vermelden. Woensdag 12 juni: Vergadering bij Wim Jeuken. Aanvang 19.30 uur. Agenda 13 juni19.45 uur repetitie 20 juni: 19.45 uur repetitie 22 juni: 19.00 uur H.Mis zingen, dit is onze laatste mis voor de vakantie. 27 juni: Feestavond dameskoor, vertrek met auto's vanaf café Hesen om 18.45 uur, waarheen, dat is nog een verrassing???? Deze feestavond is bestemd voor de dames, dirigent en organist met hun partner. 4 juli: 19.45 uur laatste repetitie voor de vakantie. Bij verhindering op een repetitie of uitvoering, afmelden voortaan op één adres en wel bij Lea Hoeymakers, tel. 571444. Een greep uit ons ruime assortiment: Voor meer informatie over ons aanbod in zand en grind kijkt U op onze website! Container bestellen, Van Leendert bellen! Op zoek naar zand en/of grind? Dan bent U bij ons aan het juiste adres! Mergelgele grind Zachtgele split Witte split Okerbruine split Donkerroze split Groene grind Witroze split Paarse split Grijsroze split Grijze split Vijversubstraat Wij hebben in totaal meer dan 80 soorten zand grind ma t/m vr 8 - 18 uur za 8 - 14 uur co voorraad Van Leendert BV Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077 -|?09700 Telefax 077- 4632144 E-mail info@vanleendertbv.nl Website www.vanleendertbv.nl 1 Dameskoor •v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4