voot CaslleiJiray I KLEINE JEUGD CASTENRAY Redactieadres: Castelostraat 11 S 579070 Fax 579069 e-maildeschanscastenray@home.nl Inleveren kopij vóór dinsdag 13.00 uur nr. 24 12 juni 2002 Zaterdag 15-06 19.00 uur: Overleden ouders van Kuyck-Verrijdt en kinderen. Jaardienst: Gerrit Rambags. Jaardienst: Hay Reijnders. Jaardienst: Theo Jacobs. Thei Seijkens en overleden Fam. Seijkens-Wismans. Sef Du ij kers. Win Geerets. Hay van Kuyck en zonen Bert-Harrie-Hans en Jurgen van Kuyck. Jan Geerets. Misdienaars: Use-Nieke-Bart. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel.nr. 581575. Pastoor van Dommelen onder tel.nr. 077-4641115. De Vierdaagse 2002 zit er weer op, dit jaar hebben we het iedere dag droog gehouden tijdens de wandeling, zelfs tijdens het défilé hadden we prachtig weer. We hebben met zijn allen goed ons best gedaan dit jaar, maar helaas vielen we net buiten de prijzen maar we hebben een groepsherinnering mee naar huis mogen nemen. "j Jongens en meisjes allemaal van harte gefeliciteerd met jullie eigen prestatie, julüe mooie medaille A Verder willen we iedereen bedanken voor het goed verlopen van deze vier dagen; ouders bedankt voor het vervoer fanfare bedankt voor de begeleiding tijdens het défilé en de serenade hier in Castenray. Café Hesen, bedankt voor de gastvrijheid. Dorpsblad de Schans. De groepsherinnering komt op school in onze prijzenkast, zodat iedereen hem daar kan bewonderen, het is een porseleinen mok. Diegene die nog een T-shirt thuis heeft zo spoedig mogelijk inleveren bij Tilly Versteegen, Leikeswei 13. Bedankt en tot volgend jaar. Hanneke - Hanny - Dinie - Tilly. SMS

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 1