15- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 14 mei '02 Notulen: ouderraadvergadering 1. Opening: - Hans heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 12 maart jl. - Met het schoolvoetbaltoernooi gaan volgend jaar wisselspelers mee; - Notulen zijn verder akkoord; 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - De notulen van de M.R. zijn binnengekomen d.d. 28-05-02. - De sollicitatieprocedure voor directeuren is binnengekomen bij Wil. 4. Algemene punten: - Speelplaats: afronding is gewenst, maar komt nu erg ongelegen i.v.m. de musical, de drukte op het einde van het schooljaar, de directeurswissel. Misschien een activiteit voor de laatste schooldag? - Verkiezingen OR: Zeker is dat Leonie en Hans gaan stoppen. Elly Philipsen en Maria Strijbos zijn herkiesbaar. - De route voor de Rode Kruisactie en de verkiezingen worden aan de nieuwe leden uitgedeeld en waar nodig opnieuw verdeeld. Mart krijgt alle Rode Kruiszakjes na afloop van de actie en Hennie alle stembiljetten. - Rode kruis actie: 23 juni t/m 29 juni, collectemateriaal moet nog binnenkomen 5. Punten onderwijsteam: - De voorbereiding musical is van start gegaan, op maandagmiddag 1 juli de generale repetitie en op woensdag 3 juli 2 opvoeringen ('s morgens en 's middags). - We krijgen meer internetaansluitingen, in groep 5/6 en 7/8. - Zou de O.R. een rol van betekenis willen en kunnen spelen tijdens de laatste schooldag? De bereidheid is er. Hennie neemt het voortouw. - De schoolreis voor de groep 1t/m 4 gaat de donderdag voor de grote schoolreis van volgend schooljaar, plaatsvinden. 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: - Ouders gaan op maandagmiddag 15.45 uur weer brigadieren, i.v.m. de late thuiskomst van groep 7/8 van de gym. Alleen voor de dinsdagochtend heeft Elly nog iemand nodig, voor de rest is alles rond. - Het overblijven gaat niet door, want we hebben maar 1 reactie gekregen. 7. Volgende vergadering: - Datum volgende vergadering: 18 juni 20.30 uur 8. Sluiting: - Hans bedankt iedereen en hij sluit de vergadering. ^derr%

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15