TENNISCL UB OIRLO - CASTENRA Y -13- Komende vrijdag 14 juni vindt de jaarlijks afsluiting plaats van de dorpencompetitie middels een feestavond met Barbecue. De avond begint om 20.00 op ons tennispark. Op woensdag 19 juni staat de afsluiting gepland in Oostrum van 18.30 tot 20.00 uur. Van alle deelnemers wordt verwacht dat ze meegaan, we vertrekken om 18.15 uur bij de kerk te Oirlo. In het weekend van 22 en 23 juni vindt het altijd gezellige invitatietoernooi plaats. Er wordt gespeeld met mixkoppels. Het inschrijfgeld voor een seniorenkoppel bedraagt 5 Euro en voor een juniorenkoppel 2,50 Euro. Voor de junioren bestaat de gelegenheid om een ouder persoondenk bijv. aan je vader of moeder, uit te nodigen. Opgave kan nog tot en met vrijdag 14 juni bij Ruud de Mulder, tel. 571872, of Ruud Snijder, tel. 571883. Iedereen kan op het inschrijfformulier één tijdsblok, zaterdagavond of zondagmorgen, invullen dat men absoluut verhinderd is. Op de zondagmiddag, vanaf 13.00 uur, wordt van iedereen verwacht dat men aanwezig is voor de beslissende wedstrijden. De weergoden waren de tennisvereniging Oirlo-Castenray het voorbije weekend gunstig gezind. Op vrijdag, zaterdag en zondag werd door ruim 50 leden het recreatieve 20 jarig Meulendijks jubileumtoernooi gespeeld. De tennisvereniging kan terug zien op een perfect georganiseerd toernooi door de apart ingestelde jubileumcommissie. Naast het tennissen waren er tal van andere activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Op zondagmiddag werd het tennissen onderbroken voor een aantal officiële handelingen. Na te hebben genoten van uitstekende 60/70-er jaren live muziek, verzorgd door de band Illusion, vond de heropening plaats van het gerenoveerde tennispark. Als dank voor de vele verdiensten voor de tennisvereniging mocht Martha Gommans het "Johan Gommans pedje" onthullen. Twintig jaar geleden kon de tennisvereniging dankzij Johan Gommans 2 tennisbanen in gebruik nemen. Hierna werden een vijftal leden in het zonnetje gezet vanwege hun 20 jarig lidmaatschap. Er staan nog enkele prijzen open van de loterij; Blauw 245 - 220 - 841 en 812 Wit 293 en 753 Rose 243 - 367 - 201 en 291 Prijzen zijn nog tot en met 14 juni af te halen bij T. Wennekers, Haalakker 39a te Oirlo. Clubkampioenschappen, dubbels Van 24 juni tot 7 juli vinden de voorrondes plaats van de clubkampioenschappen dubbelspelen. Dit geldt zowel voor senioren als junioren. Jullie hebben het inschrijfformulier ontvangen. Opgave kan nog tot en met 14 juni bij Ruud de Mulder of Ruud Snijder. Afsluiting dorpencompetitie senioren Afsluiting dorpencompetitie junioren Invitatietoernooi Meulendijks sports and travel" Jubileumtoernooi

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13