Zij-actief (L.V.B) 10 juni fietsen Op 10 juni a.s. gaan we, als de temperatuur goed is, weer fietsen. Vertrek vanaf de kerk om 19.00 uur. Kinderuitstapje 26 juni Op 26 juni a.s. vindt het kinderuitstapje plaats. Waar we heen gaan en wat de eigen bijdrage zal zijn wordt bekend gemaakt in de volgende Schans. Zet 26 juni maar alvast op de kalender want het wordt voor de kinderen en natuurlijk ook voor de moeders een hele leuke middag! Floriade 17 september Er zijn nog 7 plaatsen vrij in de bus. Je kunt je dus nog opgeven om mee te gaan. Wel moetje dan zelf voor een entreekaartje zorgen. Wat het diner op de terugweg betreft en de rest van de activiteiten die dag hoor je natuurlijk gewoon bij de groep! Opgave bij: Franzis Classens tel.: 571201 Helpen bij de ruiterclub 4 augustus De ruiterclub bestaat op 11 augustus 75 jaar. Dit feit gaan ze vieren op zondag 4 augustus met een groot ponyconcours op het evenemententerrein De Kasteelse Bossen" te Horst. Om dit grote evenement te doen slagen hebben ze veel hulp nodig van andere verenigingen. Dus ook van Zij-actief. Deze personen kunnen ingezet worden bij b.v.: - parkeren van autos en trailers - schrijven voor bij het dressuur en springen - hindernis personeel - personen voor in de consumptietent - enz. enz. De ruiterclub geeft een vergoeding voor elk lid die komt helpen. Deze vergoeding gaat naar de kas van de vereniging waarvan de helper lid is. Het volgende voorstel is geboden: Een dagdeel meehelpen (tussen 3 a 4 uur) 6 12.50 per persoon. Schrijvers bij dressuur vanaf 12 jaar, mag zoon of dochter zijn 2 tot 2,5 uur) G 5,00 per persoon. Tevens krijgen alle helpers tijdens hun werkzaamheden enkele consumpties. Wil je de ruiterclub gaan helpen op 4 augustus, meld je dan aan voor 20 juni bij Roos Vullings tel. 571923 of bij Tiny Arts tel. 571911. Geef dan meteen even door of datje voor de middag (tot 13.00 uur) of na de middag (vanaf ±12.00 uur) wilt helpen. Alvast bedankt namens de ruiterclub Groetjes, het bestuur Zij-actief.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9