hij enkele dagen door het Noord Limburgse land, voordat hij opgevangen werd door de familie Van Staveren uit Veulen. De expositie geeft verder een aantal historisch kostbare voorwerpen te zien uit het privé museum 'Oorlog in de Peel' van de familie Pouwels uit Melderslo. De expositie is voor iedereen gratis toegankelijk en het bezichtigen alleszins waard. We hopen natuurlijk dat veel Castenrayse verenigingen en inwoners de onthulling van de herinneringspaneeltjes zullen bijwonen. Laten we dit met zijn allen doen uit diep respect en eerbetoon aan enkelen, die op Castenrayse bodem hun leven gaven voor onze vrijheid. Voor een dergelijke herdenking is het nooit te laat en het zou wel erg bekrompen zijn, om het onbelangrijk te vinden, alleen omdat er geen Castenrayse slachtoffers mee gemoeid zijn. Graag tot a.s. donderdag. Donderdag 6 juni 2002 (D-day) - aanvang 19.30 uur op locatie Klein Oirlo bij de kruising Valkenberg/Diepeling. Programma: 1Opening door voorzitter Stichting Heemkundig Genootschap Castenray 2. Muzikaal intermezzo door het Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor 3Toespraak voorzitter Dorpsraad 4. Muzikaal intermezzo 5. Onthulling paneeltje door Jan Martens en Ivan Maes 6. Bloemenhulde 7. Gedichten van Kim Tacken en Mark Seijkens 8. Wilhelmus 9. Gebed 10. The Last Post door Jolanda Classens 11Afsluiting Vertrek naar locatie 2 - kruising Lollebeekweg/Oosterbosweg-Meterikseweg Programma: 1Informatie voorzitter Stichting Heemkundig Genootschap Castenray 2. Muzikaal intermezzo 3Toespraak wethouder Heidens gemeente Venray 4. Muzikaal intermezzo 5. Onthulling paneeltje door Jan Peeters en Jeroen Geerets 6. Bloemenhulde 7. Gedichten door Nikky van Kuyck en Bram Kuijpers 8. God save the Queen 9. Gebed 10. The Last Post 11Afsluiting Anja Hendrix, Claudia Snellen, Kelly Wismans, Sjors Dinghs, Koen Heidens en Geert Künen jr. zullen fungeren als vlaggendragers.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4