Aan de bewoners van Oirlo en Castenray 2 In het kader van het onderhoud aan de wegen binnen de Gemeente Venray zullen aan de Casten ray seweg, Hoofdstraat en Haalakker diverse asfaltwerkzaamheden worden uitgevoerd. Voor Oirlo zijn een aantal onderhoudswerkzaamheden aan de bestratingen reeds in 2001 opgestart. Bij deze werkzaamheden waren de asfalteerwerkzaamheden inbegrepen, echter door verschillende omstandigheden en met oog op de kwaliteit is besloten deze werkzaamheden pas uit ie voeren in het voorjaar van 2002. Om e.e.a. zo efficient mogelijk te laten verlopen is besloten het onderhoud aan de Castenrayseweg gelijktijdig uit te gaan voeren met het werk in Oido. Hierdoor wordt de overlast voor het verkeer en de aanwonenden zoveel mogelijk beperkt. In het kort worden de volgende werkzaamheden uitgevoerd Aanbrengen asfaltdekiaag in de gehele Haalakker te Oirlo; Frezen en repareren van enkele (kiinker)vakken in de Hoofdstraat en Depute Petersstraat te Oirlo; Aanbrengen asfaltdekiaag in de Hoofdstraat van Oirlo; Frezen en repareren slechte asfaltverhardingen Castenrayseweg tussen komgrens Oirlo en Klein Oirlo; Aanbrengen verkeersplateau op kruispunt Castenrayseweg - Klein Oirlo; Aanbrengen asfaltdekiaag met fietssuggestiestroken in rood asfalt tussen komgrens Oirlo en komgrens Castenray; Aanbrengen markeringen op nieuw aangelegde deklagen. De werkzaamheden zullen reeds zijn aangevangen wanneer U dit bericht leest. Met de aannemer is afgesproken dat gestart wordt met frezen en repareren, zodat de overlast voor het verkeer beperkt blijft tot afzetting van kleine de rijbaangedeeltes waar op dat moment gewerkt wordt. Van volledige afsluiting is dan nog geen sprake. Bij de aanleg van het verkeersplateau zal een omleiding worden uitgezet door de aannemer, welke enkele dagen, indien mogelijk alleen overdag, het deel van de Castenrayseweg richting het kruispunt met Klein Oirlo, afzei voor hei doorgaande verkeer. De uitvoering hiervan is eind week 22 en begin week 23 ingepland. In het weekend zal geen omleiding van toepassing zijn. Verder zal bij het aanbrengen yan de asfaltdeklagen met fietssuggestiestroken gedurende een deel van de dag een weggedeelte beperkt toegankelijk zijn. Wij vragen begrip voor de overlast en zullen trachten e.e.a. zo snel mogelijk uit te voeren. Enige hinder voor verkeer en omwonenden kan echter niet worden voorkomen, Indien U naar aanleiding van bovenstaande nog vragen hebt, dan kunt U contact opnemen met de Gemeente Venray, dhr. W. van den Heuvel. Namens de Gemeente Venray, Afdeling Openbare Werken W. van den Heuvel Tel: 0478-515221 24 uur bereikbaar op «w

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 2