-15- Basisschool Vb Stek' utettde zs^ Kledineinzameling De kledinginzameling is dinsdag 4 juni aanstaande. U kunt de zakken kleding op maandag na schooltijd en op dinsdagochtend voor 8.45 uur afgeven op school Naast kleding worden ook schoenen, lakens, gordijnen, handdoeken en zachte knuffels ingezameld. Stoobord brigadiers ontvreemd Onbekenden hebben een stopbord geleend of weggehaald uit de kast bij de oversteekplaats. Mocht u het stopbord geleend hebben, zou u dan zo vriendelijk willen zijn om deze terug te hangen in de kast. Mede namens de kinderen en hun ouders onze dank. Voor alle soorten binnen- en buitenzonwering Bezoek ook onze website www.claasson.nl Nieuwe directeur Afgelopen maandag hebben we de eerste vergadering gehad in het bijzijn van onze nieuwe directeur Dionne Donlou. Na een heerlijke Brabantse vlaai hebben we ons gebogen over de invulling en de bezetting van de groepen voor het volgende schooljaar. Dit was een informatieve bijeenkomst. In de komende weken zal de formatie verder worden uitgewerkt. U kunt dan straks in de nieuwe schoolgids de groepssamenstelling en de bezetting door de leerkrachten zien. Zaterdag 8 juni wordt er door ouders weer gewerkt rondom de school. We beginnen om 13.30 uur De ouders van de volgende kinderen zijn daarbij aan de beurt: Casper Dinghs, Jessey van Gaal, Patrick Scherpenzeel, Heike Vidlings, Nina Classens, Maartje Duijkers, Sjors Dinghs, Koen Heidens, Maikel van Kuijck en Kris Pliilipsen. Namens het onderwijzend personeel zal Jacqueline Aarts aanwezig zijn. Klussen die op het programma staan zijn het vegen van de speelplaats en het onderhoud van de tuin. Graag meenemen van tuingereedschap en kruiwagens. De kinderen zouden graag zien dat de takken boven de basketbalpaal bijgesnoeid worden. Wanneer zij doelen houden de takken vaak de bal tegen. Bij voorbaat reeds onze dank voor uw inzet. De ouderraad Team basisschool 'De Stek' ISPs Bel voor meer informatie: 0478 514402 of 06 22 386146 of mail ons info@ciaas5on.nl ClaasSon

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15