Tuinplantencentrum Cees Bakker, St. Jansstraat 50, Meterik (weg van Horst naar Meterik) tel. 077 - 3983812 12 SVOC '01 E3 slaat weer toe!!! De eerste wedstrijd vielen er geen goals, dus 0 - 0. De 2e wedstrijd viel er ook geen goal. De 3e wedstrijd kwam de winnende treffer van de voet van Tijs. Dit leverde ons een gedeelde le plaats op. Toen de penalty's om de eerste plaats in de poule. Roy en Guido misten hun penalty. Tijs, Dirk en Gijs maakte ze wel, maar toch waren we nog tweede in de poule. Toen de kruisfinale tegen de nummer 1 van poule E, dat was VenrayE8, dat werd 2-0. Een schitterende corner van Tijs en het was 1-0. Toen haalde Guido uit en de bal kwam tegen de keeper en toen voor de voet van Dirk; deze haalde uit 2-0. Dat was ook de uitslag van die wedstrijd. Ook was er iets raars aan de hand. Guido had nog geen goal gemaakt, alhoewel hij kansen genoeg had. Toen kreeg Gerrit een idee; hij zei: "Guido moet ik je schoenen weer goed strikken?" "Oke", zei Guido en dus deed Gerrit dat. Toen begon de wedstrijd. Na een tijdje viel een goal; het had geholpen het schoenstrikken van Gerrit, want Guido had de goal gemaakt. Er volgde nog een kans voor de meiden van Sparta E7, maar door een goede redding van onze keeper Roy bleef de stand 1-0 voor ons. Dat was ook de uitslag van de wedstrijd. Dus waren we kampioen van deze poule. Groetjes, de E3 HOERA, HOERA E3 KAMPIOEN Na een zware voorjaarscompetitie zijn wij, Bart, Gijs, Dirk, Mitchell, Stan, Roy, Tijs en Guido ongeslagen kampioen geworden! Het was een spannende strijd want tot de voorlaatste wedstrijd ging het gelijk op met Wittenhorst E5. Jammer voor hen verloren zij deze wedstrijd zodat het er voor ons in de laatste wedstrijd alleen nog maar om ging of we nog ongeslagen kampioen konden worden. Dit lukte ons, na de aftrap om 11.00 uur kwamen we vlug op 1-0 voorsprong door een goal van Tijs, de 2-0 en 3-0 kwamen van de voet van Guido, op slag van rust werd het nog 3-1Na een peptalk van onze leiders Toon en Gerrit kwamen we na de rust door een goal van Mitchell op 4-1, waarna het vlug 4-2 werd, we lieten ons niet kennen en door een mooie goal van Tijs werd de eindstand 5-2! H Na het eindsignaal werden we heel sportief gefeliciteerd met een bloemetje voor de leiders en een dik stuk mars voor de spelers door onze tegenstanders. Zowel op het veld als in het kleedlokaal spoot de champagne rijkelijk. Na een feestelijk samenzijn in de kantine vierden we ons kampioensfeest verder bij onze jarige Guido. Publiek bedankt voor jullie steun, tot het volgende seizoen!!! mooie kuipplanten opgemaakte manden en potten héél veel soorten vaste planten 1,- P.st. 15 soorten Hosta's klimplanten, heesters, graszoden enz.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 12