3 Basisschool 'De Stek' 15-minuten-uesvrekken basisgroep 1 Op dinsdag 28 mei en op woensdag 29 mei zijn er de 15-minuten-gesprekken voor de kinderen van basisgroep 1 Musical De uitvoering van de musical is op woensdag 3 juli gepland. Alle kinderen van 'De Stek' zullen meewerken aan deze musical. De aanvang staat gepland op 19.00 uur. Dus houd deze avond vrij in uw agenda! Verlichting In de meivakantie is de gehele verlichting in de school vervangen. Ook de nieuwe buitenverlichting op de speelplaats is gerealiseerd. De technische installatie met betrekking tot onze computers wordt binnenkort aangepast. Collecte Nederlandse Hartstichting De collecte heeft in Castenray een bedrag van 195,46 opgebracht. Namens de Nederlandse Hartstichting hartelijk dank.. Computers Op dit moment hebben we tien computers die aangesloten zijn op het netwerk van de school. Daarnaast zijn we bezig om, zowel in basisgroep 4 als in als basisgroep 3, een aantal computers aan te sluiten op kennisnet. Kinderen krijgen daarmee dan de mogelijkheid om in hun eigen lokaal informatie op te halen van kennisnet en te verwerken via de computer. Brimdieren schooljaar 2002-2003 Het brigadieren is voor het komende schooljaar bijna rond. Alleen de dinsdagochtend om 8.30 uur is nog niet ingevuld. Bent u degene die deze taak op dinsdagmorgen zou kunnen vervullen, neem dan contact op met Elly Bongers (tel. 571979). Fantastisch Venravs Verhalenboek De kinderen van groep 6 en 7 hebben deelgenomen aan de wedstrijd die verbonden was aan Het Fantastisch Venrays Verhalenboek, een initiatief van bibliotheek Venray en literair café Venray-regio. Hiervoor hebben zij verhalen geschreven en ingestuurd. Een deskundige jury heeft inmiddels alle inzendingen bekeken en gewaardeerd. De drie beste verhalen werden beloond met een prijs. Bovendien worden deze verhalen, samen met negen andere die volgens de jury een eervolle vermelding verdienden, opgenomen in een verzamelbundeltje, dat in een kleine oplage verschijnt. Stan Vullings rnaakt deel uit van dit selecte groepje. De prijsuitreiking vindt woensdag 22 mei plaats in het Theehuis in het Odapark te Venray. Luizen controle Tijdens de luizencontrole van afgelopen maandag zijn geen luizen aangetroffen. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3