Programma SVOC'Ql Senioren Spelers 1 en 2e elftal a.s. Vrijdag worden alle spelers, die het afgelopen seizoen in het le en 2e elftal gespeeld hebben, en komende seizoen doorgaan, verwacht in de kantine om 21.30 uur na de training. Henk Lammen wil nog een aantal dingen doorspreken voor het komende seizoen, dus iedereen wordt verwacht. Veteranen» Uitslagen SVOC B Venray venray liep na 45 min boos van het veld na een terechte strafschop Programma: Zaterdag 18 mei De wedstrijd van SVOC A gaat niet door. SVCB SVOC B Aanvang 16.00 uur. Vertrek 15.15 uur. Om 20.00 gaan we bij onze sponser Oriental Dynasty eten S.V.C.B. - S.V.O.C.-A 0-7 De eerste helft kon S.V.C.B. nog aardig tegenspel bieden en was het verschillende keren dicht bij een treffer. Verdedigend was het echter een echte gatenkaas. De fraaiste kansen werden door S. V.O.C. gemist. Meteen na rust ging het beter en werd de thuisploeg volledig onder de voet gelopen en met 0-7 kwamen ze nog heel goed weg. In dit sportieve duel werd er gescoord door: Rob Classens, Theo Hellegers, Hay Steeghs, Jan Eeren 2x, Mark Zanders 2x. Verslag 5e elftal van vorige week. (door omstandigheden toen niet geplaatst). SVOC 5 Leunen 4 0-0 Op een druilerige zondagmorgen traden de mannen van ut viefd aan voor de laatste wedstrijd van het seizoen tegen het altijd lastige Leunen. Na 100.000 corners en evenzovele gemiste kansen bleef uiteindelijk de brilstand op het scorebord staan. Ps: aangezien de witte stift geen publiekswissel heeft kunnen houden door een zware blessure, in volle actie opgelopen, schijnt hij zijn vertrek bij SVOC 5 voor zeker 1 jaar te willen uitstellen, wat in de selectie van SVOC 5 en alsmede bij de grote supportersschare met verschrikkelijk veel toeval werd verwelkomt. Jeugdvoetbal SVOC '01. At your service Jeugdleiders sters en Jeugdvoetbal zijn onlosmakelijk van elkaar. Zonder leiding geen voetbal. Met de inzet van ons korps aan vrijwilligers kunnen we onze voetbalafdeling op een prachtige wijze laten functioneren. De jeugd van Castenray en Oirlo laten genieten van de voetbalsport. In een vertrouwde omgeving en onder een goede leiding. De leider/ster welke "waakt" over normen en waarden probeert altijd de individuele jeugdspeler, binnen een team, zogoed mogelijk te laten functioneren. Altijd denkend in het teambelang. Dit is een prachtige uitdaging! De harmonie tussen spelers en leiders kan zich ontwikkelen omdat de basis er is nl. vertrouwen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17