11 Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. Ontspanningsavond. Afgelopen zaterdag hadden wij de ontspanningsavond voor onze leden met hun partners. Via een fietsroute bestaande uit twee gedeelten, arriveerden wij met onze groep bij de Schietbaan in Oirlo. Na een korte uitleg mochten wij gaan schieten. We hebben, twee aan twee, met een geweer op de 100 meter baan mogen schieten. Ook was er schieten met een pistool op een 25 meter baan. Op deze baan was telkens een groepje van vier personen aan de beurt en hier was ook nog een wedstrijdje aan verbonden. Nadat iedereen geschoten had en wij nog heerlijk wat zaten te drinken en de knibbelen in de kantine, volgde de uitslag: totaal 90 punten, waarvan 2 maal een 10. eveneens 90 punten, maar 3 maal een 10. totaal 92 punten, waarvan twee maal een 10 en acht maal een 9. Onder dank aan de organisatie mogen wij terug zien op een gezellige avond waar iedereen, in een heerlijk ontspanne sfeer, toch de nodige inspanning leverde. 3dc plaats 2de plaats 1ste plaats Lea van Piet Wil van Marie-José Wim van Agny Suggestie. Tijdens de ontspanningsavond werd het idee geopperd om op de jaarvergadering te vragen of iemand activiteiten weet voor de nieuwe ontspanningsavond. Wellicht is het dan ook voor iedereen gemakkelijker om een keer voor de organisatie van een dergelijke avond te zorgen. Dus leden, hebben jullie ideeën, schrijf het dan op en maak het op de jaarvergadering kenbaar. Ook indien je zelf niet wilt of kunt organiseren, mag je uiteraard wel ideeën aanleveren. Als je een idee hebt en je dit ook zelf als verrassingsavond wilt organiseren, kun je dit ook op de jaarvergadering kenbaar maken. Agenda. Medio augustus 2002 2 september 2002 12 december 2002 14 en 15 december 2002 aanvang vervolgcursus schmincken eerste repetitieavond generale voorstelling uitvoeringen Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077-3987619 V» "A.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11