-15- JEUGDVOETBAL SVOC <01 HOERA, HOERA, E3 KAMPIOEN! Na een zware vooijaarscompetitie zijn wij, Bart, Gijs, Dirk, Mitchell, Stan, Roy, Tijs en Guido ongeslagen kampioen geworden. Het was een spannende strijd want tot de voorlaatste wedstrijd ging het gelijk op met Wittenhorst E5. Jammer voor hen verloren zij deze wedstrijd zodat het er voor ons in de laatste wedstrijd alleen nog maar om ging of we nog ongeslagen kampioen konden worden. Dit lukte ons, na de aftrap om 11.00 uur kwamen we vlug op 1-0 voorsprong door een goal van Tijs, de 2-0 en 3-0 kwamen van de voet van Guido, op slag van rust werd het nog 3-1. Na een peptalk van onze leiders Toon en Gerrit kwamen we na de rust door een goal van Mitchell op 4-1waarna het vlug 4-2 werd, we lieten ons niet kennen en door een mooie goal van Tijs werd de eindstand 5-2! Na het eindsignaal werden we heel sportief gefeliciteerd met een bloemetje voor de leider en een dik stuk mars voor de spelers door onze tegenstanders. Zowel op het veld als in het kleedlokaal spoot de champagne rijkelijk. Na een feestelijk samenzijn in de kantine vierden we ons kampioensfeest verder bij onze jarige Guido. Publiek, bedankt voor jullie steun, tot het volgende seizoen. SVOC Al KAMPIOEN. De dag begon regenachtig. Zou het afgelast worden, was de vraag. Maar het ging toch door. Gespannen kwamen de spelers binnendruppelen op sportpark Heesakker. De le 10 minuten speelden we wat zwakjes, maar de 111 toeschouwers moedigden ons goed aan. Na een kwartier viel de P goal door Gijs Dinghs. Vanaf toen liep het storm. De goals vielen als warme broodjes, de 2 en 3-0 waren wederom van onze topscoorder Gijs Dinghs. Tussendoor was coach Martin Tijssen met zijn rechterhand Pieter druk bezig loten te verkopen voor de liefdadigheidsactie van de AlDeze loten waren te koop voor de begeerde voetbal met handtekeningen van de A spelers. Publiek, bedankt. Terug naar de wedstrijd. Voorsprong werd voortgezet door Dirk v.d, Ven met assist van Tom Houwen. Deze voorsprong werd uitgebreid tot 5-0 voor de rust. Na een fijn kopje thee was iedereen op z'n gemak, maar was de spanning evengoed erg groot. Zouden we het nog wel halen? De 2e helft begon traag, maar het publiek moedigde ons aan en de 6-0 viel en ook al gauw de 7-0. Door een aardig lobje maakt Niek Wilms de goal. 5 Minuten na de T goal werd Gijs Dinghs, na gewisseld te zijn weer teruggewisseld en hij maakte dus weer zijn comeback. En niet onopgemerkt, want ook de 8e en 9e goal waren voor zijn rekening. Bedankt aile toeschouwers, in het bijzonder de F-side. Het winnend lotnummer is 39, prijs af te halen bij Martien.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15