D-day 2002 Hay Cox, Molengatweg 4, Horst Het belangrijkste dartevenement in Castenray zit er weer op. Na een lang weekend bier, zweet en tranen i§ de winnaar van D-day 2002 bekend. In de tweede ronde was het voor acht deelnemers tijd om de darts in de wilgenboom te gooien. Slechts vier personen mochten gaan strijden voor de ereplaatsen. Deze vier waren Rob Wijs, Roger Weijs, Roel Hoeymakers en Frank Weijs. We konden dus spreken van een familieaangelegenheid. Na een onderlinge competitie van deze vier familieleden mochten Frank en broer Rob om de derde en vierde plek gaan gooien, welke door de titelverdediger gewonnen werd met 3-2. Rob moest dit jaar genoegen nemen met de vierde plaats. Roel en neef Roger gingen voor de gouden plak. Met een 3 - 1 stand wist Roger deze plak te bemachtigen en lag voor Roel de zilveren klaar. Aan de eerste drie plaatsen was weer een mooie beker beschikbaar gesteld door Jac en Truus en natuurlijk een grote pot bier. Tevens mochten ze een geldbedrag in ontvangst nemen en Roger mocht de wisselbeker mee naar huis nemen. Al met al was bet een gezellig en leuk weekend en voor volgend jaar (het eerste lustrum) hopen we dat jullie en misschien nog veel anderen weer deel zullen nemen. We kunnen al verteilen dat er dan onder de deelnemers een speciale prijs zal worden verloot. D-day 2002 1. ROGER WEIJS 2. ROEL HOEYMAKERS 3. FRANK WEIJS 4. ROB WEIJS Bloeiende geraniums, fuchsia's, 70 soorten hang- kuip- en terrasplanten enz. Dit jaar wederom vele nieuwe soorten o.a. impatiensseahell, bacopa, lamium, surfïnia dubbel, temari patio 70 soorten perkplanten van: Ageratum tot Zinnia Compleet opgemaakte baskets, hangpotten, terracotta potten, rieten manden, meststoffen en speciale basket potgrond. Potgrond 25 - 50 80 liter Verder vele soorten op stam o.a.: Abutilon, Malva, Solanum, Mannetrouw, Fuchsia, enz. 150 soorten vaste planten, tuinkruiden, aardbeien en alle soorten kool-, sla- en preiplanten, komkommer, tomaat, paprika, courgette enz. Hemelvaartdag geopend Geopend: Dagelijks van 9.00 - 17.00 uur fs avonds van 19.00 uur tot 21.00 uur Zaterdags van 9.00 - 12.00 13.00 - 17.00 uur. Dinsdagmorgen gesloten tel: 077-3982922,06-54306964 Vanuit Castenray richting Horst 1° weg rechts - Veld Oostenrijk - dan weer lü weg rechts Australiëweg - Molengatweg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 16