12 Ouderenbond Van Leendert b.v. Thema middag Op woensdag 15 mei a.s. komt dhr. Theo Arts uit Horst ons uitleg geven over de mogelijkheden wat betreft Begraven en Cremeren; tevens hebben wij dhr. Pieter Maes namens het kerkbestuur uitgenodigd om onze vragen, die op onze eigen Parochie betrekking hebben, te beantwoorden. Het belooft een interessante middag te worden. Wij rekenen op een goede opkomst. Huifkar- en fietstocht middag. Op woensdag 29 mei a.s. hebben we weer ons jaarlijks uistapje met de huifkar en de fiets. Dit jaar gaan we naar recreatie park Het Meerdal in America, Bij aankomst is er koffie met gebak hierna een korte rondleiding in een vakantiehuisje. We hebben een uitnodiging van een aspergeteler om als afsluiting van deze middag te gast te zijn voor het nuttigen van een aspergediner. Wij stellen deze uitnodiging bijzonder op prijs en geven hier graag gehoor aan! Om het een en ander goed te laten verlopen hebben wij het aantal deelnemers op maximaal 50 personen gezet. Er zijn geen onkosten aan beide activiteiten verbonden. Opgeven voor deelname tot en met 15 Mei bij Mie Thielen Tel. 571340 Truus Tacken Tel.571249 Muziekfeesten in Merselo Op donderdag 16 mei a.s. is er in Merselo weer een middag voor de ouderen georganiseerd. Er is veel muziek en ook het rad van avontuur is weer present. Toegangskaarten zijn te verkrijgen bij Mie Thielen, Horsterweg 54a Op zoek naar zand en/of grind? Dan bent U bij ons aan het juiste adres! Een greep uit ons ruime assortiment: Container bestellen, Mergeigeie grind Van Leendert bellen! Zachtgele split Grijze split Ooyenseweg 14 Vijversubstraat 5871 Broekhuizenvorst - 0., Telefoon 077- 3209700 Wi heboen in totaal meer dan 80 soorten zand grind cd voorraad 0 3 Telefax 077- 4632144 Voor meer informatie over ons aanbod in E-mail info@vanleendertbv.nl zand en grind kijkt U op onze website! Website www.vanleendertbv.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 12