9 SPORTSTICHTING OIRLO-CASTFNRAY SVOC'Ol; Wij hebben u toegezegd u regelmatig op de hoogte te houden van de stand van zaken rond de uitbreiding van sportpark "Heesakker". Bij deze willen wij u weer even bijpraten. Ondanks dat er al geruime tijd een drietal commissies intensief bezig zijn met de voorbereiding van de dingen die te gebeuren staan, is tot op heden aan het sportpark zelf nauwelijks te zien, dat er iets op stapel staat. Het eerste resultaat van de inspanningen van met name de ontwerpcommissie zal binnenkort zichtbaar worden, als de hoofdingang van de huidige locatie verplaatst zal worden naar ongeveer het midden van de parkeerplaats. De aanleg en het bestraten, die met hand- en spandiensten van de leden van SVOC'Ol gratis door Groenbedrijf Geurts-Hoeijmakers in uitvoering zal worden genomen, zal met het nodige hekwerk medio mei gestalte hebben gekregen. Vanaf dat moment zal de huidige hoofdingang niet meer toegankelijk zijn voor bezoekers van het sportpark. In samenwerking met de gemeente Venray is inmiddels ook een plan ontworpen voor de her inrichting van de parkeerplaats. De hiervoor ontworpen tekening hangt voor iedereen ter inzage in de kantine. Dit plan is in nauwe samenwerking met de buurtbewoners van het sportpark tot stand gekomen. Het ligt in de bedoeling, dat deze herinrichting rond de bouwvakvakantie zal zijn afgerond. Het is nog niet helemaal duidelijk wie de uitvoering hiervan zal gaan verzorgen. Indien dit in eigen regie gaat gebeuren, is het niet onmogelijk, dat bij de uitvoering hiervan ook weer een beroep moet worden gedaan op de leden. Als dit achter de rug is kunnen de diverse commissie's zich helemaal gaan richten op de bouw van de nieuwe kantine, de aanleg van het korfbalveld en de bouw van een aantal nieuwe kleed lokalen. Zoals bekend is de tekening voor de ver- en nieuwbouw inmiddels goedgekeurd door de Welstandscommissie van de Gemeente Venray. Het zal duidelijk zijn, dat voor de realisatie van dit alles bakken vol geld nodig zullen zijn. Aangezien de hiervoor benodigde middelen noch bij de sportstichting, noch bij SVOC voorradig zijn, zal naar wegen gezocht moeten worden om deze fondsen bij elkaar te krijgen. Met deze fondsenwerving houdt zich de financiële commissie bezig, die bestaat uit de heren Dave Clephas, Herman Kusters, Leo Clephas(allen Oirlo), Huub Strijbos, Martijn Direks en Henk Classens(allen Castenray). Een onderdeel van de fondsenwerving bestaat uit het uitgeven van OBLIGATIES, een soort lening. Deze actie zal opgestart worden tijdens de SVOC-dag in mei. Binnenkort zult u hier nader over geïnformeerd worden. De benodigde gelden zullen verder bijeengebracht moeten worden door: - een aanzienlijke gemeentelijke bijdrage; - sponsoring; - het aanboren van subsidiebronnen; - het bedingen van kortingen op inkopen van materialen, arbeid e.d.; - inbreng van eigen werkzaamheden. Het zal u duidelijk zijn, dat zonder de steun van u allen dit niet gerealiseerd kan worden. Bij deze doen we, daar waar nodig, dan ook op voorhand al een beroep op uw sympathie en daadwerkelijke steun, zodat we straks, als alles gereed is, met trots kunnen zeggen iets gerealiseerd te hebben, waar de Oirlose en Castenrayse gemeenschap, doch vooral de jeugd van beide dorpen nog vele jaren plezier aan kan beleven. Namens beide besturen, de secr.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9