11 AGENDA: <&M£> Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadermg van maandag 22 april 2002 in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur 1Opening door de voorzitter 2. Notulen openbare doipsraadvergadering van 18 februari 2002 3. Dorpsradenoverleg 4 maart 2002 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Evaluatie gesprek met W. Sassen, gemeente Venray 6. Evaluatie informatieavond over Horsterweg 7. Rondvraag 8. Sluiting Verslag openbare dorpsraadvergaöering d.d. 18 februari 2002 gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 14 januari 2002 Basketbalpaal op JOP nog niet geplaatst, er wordt weer overleg gepleegd met gemeente Wanneer er meer speeltoestellen op speelveldje 't Tunnelke worden geplaatst is er geen plaats meer voor een tent tijdens de Bierfeesten; dit is bekend bij het betreffende comité Op speelveldje aan de Pastoor Verheggenstraat moeten nog gaten worden gedicht; dit is bij de gemeente bekend en zal zo spoedig mogelijk gebeuren De notulen worden na deze opmerkingen goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris. 3. Dorpsradenoverleg 7 januari en 4 februari 2002 Op 7 januari is er een gesprek/discussie geweest tussen voorzitters van dorps- en wijkraden enerzijds en Commissie Welzijn anderzijds Uitleg over bestemmingsplan buitengebied door mevr. M. Pestel. Hier werden vragen gesteld die ook tijdens eerdere voorlichtingsavonden al gesteld zijn. Er zal op 9 januari 2002 gebruik worden gemaakt van het inspraakrecht bij de vergadering Commissie Algemene Zaken betreffende voorstel statutenwijziging CAI Bij de verdeling dorpenfonds 2002 krijgt Castenray 8180,-- toegekend voor boomkorven voor 7 catalpa's 4. Ingekomen stukken en mededelingen Er worden vrijwilligers gevraagd om tijdens de verkiezingen van 6 maart plaats te nemen in het kieslokaal; Vanuit de Dorpsraad zal er gezorgd worden voor deze vrijwilligers 50-jarig huwelijk van Nel en Sjeng Cox op 19 april 2002; receptie wordt bezocht door dorpsraad. Op 27 februari a.s. is er in De Wis een Jeugddebat; Stichting Jeugdwerk is op de hoogte en dit debat zal ook door leden van de dorpsraad worden bezocht. De skate-baan komt in week 20 t/m25 13 mei t/m 22 juni) en week 44 t/m 49 (28 oktober t/m 7 december). Er zal worden nagedacht over de opening van de JOP en de naamgeving. 5. Voortgang planning Horsterweg In week 8 zullen we door de gemeente Venray worden benaderd over de informatieavonden over de reconstructie van de Horsterweg. Een en ander dient ons inziens klaar te zijn voor de kermis in augustus 2002. 6. Rondvraag Er zijn al diverse foto's van en over de dorpsraad; wie gaat er een fotoarchief bijhouden? Hay Striibos zal dit op zich nemen. Er wordt nogmaals gezegd, dat er nog steeds niet is gesnoeid in Klein Oirlo; de voorzitter heeft hierover al minstens 8x met de gemeente gebeld. De ruit van de kapel aan de Oosterbosweg zal door de Stichting Kruisen en Kapellen worden vervangen De onderhoudswerkzaamheden rondom het plein zal voortaan door een groep 50-plussers worden gedaan. 7. Sluiting De voorzitter dankt allen voor hun inzet en wenst eenieder welthuis; volgende openbare vergadering op 22 april 2002.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11