-9- TENNISCL UB OIRLO - CASTEN RA Y Nieuwe banen De nieuwe banen zijn de afgelopen week aangelegd. Tijdens de dorpencompetitiewedstrijd van het D1 -team werden deze prachtige banen voor het eerst in gebruik genomen. De ervaringen waren, ondanks de nederlaag, bijzonder positief. Een reden te meer voor alle leden om te gaan tennissen. Een uitstekende mogelijkheid voor senioren is het racketwisselen. Op maandagavond voor senioren en oudere junioren en op de woensdagavond uitsluitend voor senioren. Voor de junioren is er op donderdagavond een trainingsavond. T* ainingsavond junioren Vandaag, donderdag 11 april, starten we met de trainingsavonden. Deze trainingsavonden zullen elke donderdagavond gegeven worden o.l.v. eigen seniorenleden. Door hun wordt op een leuke, speelse manier les gegeven. De indeling is als volgt; 18.00 tot 18.45 uur: Roy verlinden Sil Vriens Sanne Voesten Floortje Peeters Tetske Peeters Janneke Jacobs Aniek Cox Auke Classens Willeke Classens 18.45 tot 19.30 uur: Cindy Geerets Pleunie Theeuwen Thijs Knijpers Karlien Dinghs Tim Jacobs Marlou Saris Na verloop van tijd zullen we indeling evalueren. Dorpencompetitie Afgelopen weekend zijn de eerste wedstrijden gespeeld in de zaterdagpoule; A Team: TV LVH A - TC Oica A 3-7 D team: TC Oica D - TV LVH D1 3-7 Programma: Zaterdag 13 april: 't Lobke A - Oica A 18.00 uur TC Oica D - TV Ysselsteijn D 18.00 uur Zondag 14 april: TC Oica C - 't Lobke C (Swolgen) 09.00 uur Dorpencompetitie junioren Op woensdag 17 april staat de eerste wedstrijd gepland; 17.30 uur: TC Oica Cl - TV America Cl Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 g bij ui tv a a ft uitvaartverzorging -r. /i- -*.• H.y-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9