3 Basisschool 'De Stek' ^eC,0/W Geen zin om te koken? Uw Versspecialist heeft overheerlijke vers bereide maaltijden Deze week in de aanbieding...Limousin Runderstoofschotel Eerste H. Communie Aanstaande zondag 7 april zullen tien kinderen van onze school hun Eerste H. Communie ontvangen tijdens de H. Mis van 10.30 uur. Het koor Cajeko en de fanfare zullen deze viering met hun zang en muziek opluisteren. De banken die voor de ouders en grootouders gereserveerd zijn, worden met naamkaartjes aangeduid. Voor deze gelegenheid is ook de 'kinderkapel'open. De volgende kinderen zullen op 7 april de eerste H. Communie ontvangen. Dirk Bongers Juriën Classens Mark Philipsen Geert Strijbos Martijn Strijbos Fons Classens Arjan Geerets Maikel Sommers Harm Strijbos Susan Swinkels Wij wensen de kinderen een fijne dag, samen met hun ouders, broertjes, zusjes en verdere familie! Schenking nentium-1 computers Onze school heeft twee gebruikte pentium-1 computers geschonken gekregen, waar we erg blij mee zijn. Onze dank gaat uit naar mevrouw Nel Kuijpers, die hiervoor gezorgd heeft. Wij gaan deze computers op termijn hoogst waarschijnlijk inzetten in groep 5/6. De computers zijn zeer geschikt voor kinderen om, met behulp van het boek 'Windows voor kinderen 95/deel 2', de multimediale mogelijkheden van de computer te verkennen. Team basisschool 'De Stek' Venrayseweg 151 Horst tel.: 0478-571251 Aanbieding geldig van woensdag 3 tot en met donderdag 11 april Openingstijden: di, wo, do 08.00-18.00, vrijdag 08.00-20.00, zaterdag: 08.00-15.00 philipsen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3